line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У прикордонних районах Харківщини заборонили полювання

Згідно з проектом розпорядження голови облдержадміністрації Ігоря Райніна, полювати дозволено на території 8 районів. За інформацією заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко, сьогодні в області налічується 35 підприємств, установ та організацій, яким надано в користування мисливські угіддя. Але дозвіл на полювання в цьому сезоні отримали не всі.

 

"Облдержадміністрація погодила норми, строки та порядок здійснення полювання в сезон 2015-2016 років тільки 14 мисливським господарствам та Харківській обласній організації УТМР. Полювати на сьогоднішній день дозволено на території лише 8 районів області", - зазначив Євгеній Шахненко.

 

У зв’язку з воєнними діями на Донбасі, заборонено полювання на території 11 районів Харківщини: в Золочівському, Дергачівському, Харківському, Вовчанському, Великобурлуцькому, Дворічанському, Куп’янському, Борівському, Ізюмському, Барвінківському та Близнюківському.

 

"Частина районів, де заборонено полювання, межують з територією Російської Федерації, частина - із зоною АТО. Тож, ми вимушені обмежити можливості полювання в цьому сезоні, адже перебувати на цих територіях із зброєю – небезпечно для мисливців", - пояснив заступник голови ХОДА.

 

Довідка. Встановлення обмежень щодо користування мисливськими угіддями та здійснення полювання належить до повноважень обласних, районних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, згідно зі статтею 8 Закону України "Про мисливське господарство та полювання".

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь