line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До вересня всі будівельні роботи буде закінчено і навчальні заклади знову гостинно відкриють двері для своїх вихованців. С. Швід

До початку нового навчального року залишилося всього два тижні. Зазвичай літній період активно використовується районною владою та освітянами для вирішення побутових проблем навчальних закладів Балаклійського району, покращення їх матеріально-технічної бази та умов навчання. Про хід підготовки навчальних закладів до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період розповіла начальник відділу освіти РДА Світлана Швід.

 

З 1 вересня 2015 року урочисто відкриють свої двері чотири нові навчально-виховні комплекси в селах Пришиб, Протопопівка, Шевелівка та в смт Савинці, що дасть можливість збільшити охоплення дошкільною освітою на 60 дітей.

 

Крім цього, відкриється додаткова група у Веселівському ДНЗ, яка зможе прийняти 20 дошкільнят. На базі Балаклійського ДНЗ №7 з вересня розпочнуть функціонувати дві групи для дітей із затримкою психічного розвитку (20 дітей).

 

Загалом на свято першого дзвоника до шкіл Балаклійського району прийдуть 769 першокласників, а також місця за партами займуть близько 500 десятикласників.

 

Шкільні автобуси, які здійснюватимуть підвіз учнів та вчителів до навчальних закладів, забезпечені паливно-мастильними матеріалами до кінця року.

 

До роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років з метою економії енергоносіїв в навчальних закладах району проводяться наступні заходи:

 

- капітальний ремонт систем опалення в Залиманській ЗОШ та Червонодонецьких ДНЗ №1, №2;

 

- капітальний ремонт по заміні дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові в Гусарівській, Чепільській, Шебелинській, Шевелівській та Балаклійській ЗОШ №3;

 

- завдяки участі в конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" замінені дерев’яні віконні блоки на енергозберігаючі металопластикові в Балаклійському ліцеї, Веселівській та Бригадирівській ЗОШ, Борщівському та Протопопівському НВК, Балаклійських ДНЗ №2, №7, П’ятигірському ДНЗ;

 

- утеплено приміщення Вербівського ДНЗ;

 

- проведено капітальний ремонт м'яких покрівель П'ятигірської, Пришибської та Гусарівської ЗОШ;

 

- здійснено капітальний ремонт будівлі Савинської ЗОШ №2, внутрішнього туалету Балаклійської ЗОШ №5, завершено будівельні роботи щодо відкриття Пришибського НВК.

 

За рахунок позабюджетних коштів планується проведення ремонту системи опалення в Жовтнівському НВК.

 

Також проведено низку заходів по підготовці до опалювального сезону.

 

Загалом, до вересня всі будівельні роботи буде закінчено і навчальні заклади знову гостинно відкриють двері для своїх вихованців.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь