line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Літня оздоровча кампанія дітей Балаклійщини триває

6 дітей пільгового контингенту з Балаклійського району вирушили в смт Славське Львівської області на оздоровлення та відпочинок до дитячо-оздоровчого табору "Динамо". 

 

 

9 серпня на оздоровлення відправились діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, малозабезпечені, діти, що перебувають на диспансерному обліку.

 

Специфікою дитячо-оздоровчого табору "Динамо" є те, що він спортивного спрямування і базується на навчально-спортивній базі.

 

В рамках відпочинку чотирьохразове харчування, з дітьми працюють досвідчені педагоги, програма табору насичена,  цікава, пізнавальна та творча. Проводяться не тільки конкурси і чемпіонати, а й різноманітні майстер класи.

 

Путівки придбані за кошти обласного бюджету і надані Департаментом у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації.

 

Крім цього, дві дитини пільгових категорій вирушили на відпочинок до санаторію "Березівські мінеральні води" Дергачівського району, а 17 серпня – 12 юних відпочивальників до санаторію "Ялинка" Зміївського району Харківської області.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal