line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Прагнемо, щоб люди опинилися в атмосфері справжнього свята". Степан Масельський

MSIНапередодні Дня незалежності України, Дня Державного Прапора, Дня міста журналісти районних ЗМІ спілкувалися з головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським.

 

 

- Степане Івановичу, з яким настроєм Ви як керівник району підходите до найголовнішого державного свята – Дня незалежності України та річниці заснування міста?

 

– Настрій – робочий. Зважаючи на події на сході нашої країни, ситуація в районі стабільна. Усі завдання, які перед нами ставились і які ми самі ставили перед собою, виконуємо. Одне, що викликає занепокоєння, – загострення ситуації на сході. Щодня дивимось зведення: якщо не гинуть люди, то й настрій кращий. Ми будемо на належному рівні відзначати День Незалежності, День Державного Прапора, День заснування Балаклії. Треба дати людям віддушину, щоб наші жителі відчули свято, попри всі негаразди в державі.

 

– З якими здобутками Балаклійщина підійшла до найбільшого державного свята?

 

– У районі стабільна ситуація, працюють промислові підприємства. Цього року аграріями зібрано добрий урожай ранніх зернових, маємо високий намолот. Добре підготувались до початку нового навчального року, до опалювального сезону. Є чим пишатися. Є й проблеми, і негаразди – шляхи загального користування. Шкільні маршрути на сьогодні в незадовільному стані. Працюємо над цим питанням.

 

– Головний ярмарок Балаклійщини є вже традицією і брендом нашого краю. Що буде корисного й цікавого для жителів і гостей району найближчої неділі?

 

– У достатній кількості буде представлена сільськогосподарська продукція. Більше ста тонн зерна, крупи, овочі, фрукти. Ціни будуть нижчими від ринкових. Сподіваємось, що балаклійці залишаться задоволеними. До того ж, люди отримають ще й позитивні емоції – ярмарок буде театралізований: буде свято короваю, виступи художньої самодіяльності, конкурс вишиванок, виставки тощо. Прагнемо, щоб люди відволіклися від негараздів та опинилися в атмосфері свята.

 

– Центральні ЗМІ останніми днями повідомляють про напруженість ситуації на сході, у зв’язку з цим, чи будуть у нас вжиті особливі заходи безпеки?

 

– Безперечно, будуть посилені заходи для охорони громадського порядку. Буде задіяний весь особовий склад нашого районного відділу міліції, особовий склад служби з надзвичайних ситуацій, лікарі.

 

– Степане Івановичу, Ви особисто разом з помічниками багато уваги приділяли виконанню завдань Президента України щодо шостої хвилі часткової мобілізації. Як упоралися з цим?

 

– Шоста хвиля часткової мобілізації закінчилась. Так, основна частина мобілізованих, 69 осіб будуть проходити службу в нашій військовій частині А-1352, інші виявили бажання служити в військових частинах України. Велика, серйозна робота проведена сільськими радами, а також у шостій хвилі часткової мобілізації були залучені підприємства нашого району, які надали значну кількість військовослужбовців до нашого "Арсеналу".

 

– Через тиждень настане осінній період і далі розпочнеться новий опалювальний сезон. Чи будемо з теплом в оселях і в установах?

 

– Технічно ми будемо готові. Цього року опалювальний сезон розпочнеться не 15 жовтня, а раніше, 1 жовтня. У порівнянні з минулим роком, ідемо з випередженням поставлених термінів підготовки. Виконано багато робіт з підготовки тепломереж, з ремонту покрівель як бюджетних установ, так і житлових будинків. Сьогодні реалізується третя фаза ПРОООНівських проектів, розпочинаємо ремонт ФАПу в Вільному Лозовеньківської сільської ради. Ще є багато роботи, та головне, щоб люди оформлювали субсидії.

 

– Щодо субсидій: Ви вважаєте, на Балаклійщині використано весь потенціал?

 

– На превеликий жаль, через слабку інформованість населення нашого району не дуже активно оформлює субсидії, побоюючись у майбутньому якихось наслідків. Але, наголошую, субсидії вже надаються двадцять років. Це допомога від держави, щоб люди змогли вижити в такий непростий час. Усі, хто має право на субсидію, повинні нею скористатися. При райдержадміністрації створена спеціальна комісія, яка розглядає спірні та конфліктні питання щодо субсидії. Населенню треба вчасно оформлювати документи, не чекаючи жовтня і початку опалювального сезону, щоб не створювати черг, щоб не виникало ніяких непорозумінь та невдоволення.

 

– Ваші побажання землякам з нагоди свят.

 

– Я хочу щиро привітати всіх з державними святами, з Днем народження міста і району. Бажаю всім миру, добра, благополуччя. Нехай нам усім щастить! Зі святом!

 

– Дякуємо за розмову.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь