line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання підготовки до нового навчального року на контролі районного керівництва

25 серпня, відповідно до плану основних заходів Балаклійської районної державної адміністрації на поточний тиждень, головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та її апарату, керівниками організацій та установ району.

 

Особливу увагу було приділено питанням підготовки закладів освіти до нового навчального року, забезпеченості дітей пільгових категорій необхідними шкільними речами, оформлення субсидій населенням на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Степан Іванович наголосив на необхідності провести моніторинг забезпеченості дітей пільгових категорій та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах необхідними речами до нового навчального року.

 

У ході проведення апаратної наради розглянуто низку питань щодо організації підготовки Балаклійського району до Великого Слобожанського ярмарку, розрахунку сільгосппідприємствами за землі, які використовуються без правовстановлюючих документів і оренду земельних паїв, протипожежної безпеки, аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою.

 

Підводячи підсумки Степан Масельський акцентував увагу на необхідності в короткі терміни стовідсотково провести розрахунки за оренду земельних паїв за 2015 рік.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь