line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Президент підписав указ про святкування Дня захисника України

Петро Порошенко також доручив уряду створити Організаційний комітет з підготовки заходу. Указ №497/2015 підписаний "з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України".

 

Кабінету міністрів доручено утворити у двотижневий строк Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України. Уряд має забезпечити проведення у Києві та інших населених пунктах України урочистостей, зокрема, за участі керівництва держави та органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників Революції гідності, представників духовенства, української діаспори і дипломатичного корпусу.

 

Також указом пропонується звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести 14 жовтня панахиди за загиблими та молебні за захисників України.

 

Обласній, Київській міській державним адміністраціям доручено розробити у місячний строк регіональні плани заходів, а Міністерству освіти і науки разом із представниками громадськості - провести у вересні - жовтні Всеукраїнську молодіжну та дитячу акцію "Напиши листа захиснику України".

 

Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України та державні адміністрації мають забезпечити громадський порядок та безпеку громадян під час проведення масових заходів з нагоди Дня захисника України, йдеться в указі Президента.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь