line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Надання населенню житлових субсидій за новим порядком

Субсидія призначається на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів. Для призначення субсидії враховуються доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.

 

Для призначення житлової субсидії не має значення майновий стан сім’ї (наявність у володінні житлових приміщень, транспортних засобів, земельних ділянок, здача в оренду житлового приміщення тощо), крім купівлі майна або оплати послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень. У такому випадку субсидія може бути призначена на підставі рішення комісії.

 

Скасовано необхідність обов’язкового працевлаштування працездатних членів сім’ї та перебування їх на обліку в центрі зайнятості. До розрахунку сукупного доходу прийматиметься дохід такого члена сім’ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Отримали право на субсидію особи, які проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла. За новими правилами, орендарям надана можливість отримати субсидію за умови, що з орендодавцем є офіційно укладений договір (без необхідності реєстрації в цьому приміщенні), і якщо вони фактично сплачують житлово-комунальні послуги та на них відкрито особові рахунки.

 

Комісії при районній державній адміністрації надане право:

- приймати рішення про надання субсидії одиноким непрацездатним громадянам на збільшену понад норму площу житла;

- визначати кількість осіб для розрахунку субсидії у випадках, коли окремі особи з числа зареєстрованих фактично не проживають у житловому приміщенні. Документом, підтверджуючим відсутність особи, може бути довідка, що підтверджує місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, а також довідка про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні.

 

Сума субсидії, яку перераховано на рахунки виконавців послуг і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховуватиметься виконавцем не тільки як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства, а й у рахунок майбутніх платежів.

 

Отримати додаткові консультації з даного питання

та записатись на прийом можна в управлінні соціального

захисту населення: м. Балаклія, пл. Ростовцева, 4, каб. № 21,

телефон 2-09-32.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal