line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Надання населенню житлових субсидій за новим порядком

Субсидія призначається на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів. Для призначення субсидії враховуються доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік.

 

Для призначення житлової субсидії не має значення майновий стан сім’ї (наявність у володінні житлових приміщень, транспортних засобів, земельних ділянок, здача в оренду житлового приміщення тощо), крім купівлі майна або оплати послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень. У такому випадку субсидія може бути призначена на підставі рішення комісії.

 

Скасовано необхідність обов’язкового працевлаштування працездатних членів сім’ї та перебування їх на обліку в центрі зайнятості. До розрахунку сукупного доходу прийматиметься дохід такого члена сім’ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Отримали право на субсидію особи, які проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла. За новими правилами, орендарям надана можливість отримати субсидію за умови, що з орендодавцем є офіційно укладений договір (без необхідності реєстрації в цьому приміщенні), і якщо вони фактично сплачують житлово-комунальні послуги та на них відкрито особові рахунки.

 

Комісії при районній державній адміністрації надане право:

- приймати рішення про надання субсидії одиноким непрацездатним громадянам на збільшену понад норму площу житла;

- визначати кількість осіб для розрахунку субсидії у випадках, коли окремі особи з числа зареєстрованих фактично не проживають у житловому приміщенні. Документом, підтверджуючим відсутність особи, може бути довідка, що підтверджує місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, а також довідка про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні.

 

Сума субсидії, яку перераховано на рахунки виконавців послуг і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховуватиметься виконавцем не тільки як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства, а й у рахунок майбутніх платежів.

 

Отримати додаткові консультації з даного питання

та записатись на прийом можна в управлінні соціального

захисту населення: м. Балаклія, пл. Ростовцева, 4, каб. № 21,

телефон 2-09-32.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь