line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Будемо робити все, щоб освітня галузь Балаклійського району і надалі була найкращою на Харківщині. Степан Масельський

IMG 072828 серпня голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у пленарному засіданні районної серпневої педагогічної конференції, під час якої були підведені підсумки роботи навчальних закладів району за 2014/2015 навчальний рік та окреслено завдання на наступний.

 

IMG 0724Крім цього, на заході, що відбувся у Балаклійському районному Будинку культури, були присутні заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, начальник відділу освіти РДА Світлана Швід, кандидат педагогічних наук, завідувачка лабораторії превентивного виховання Національної академії педагогічних наук України Валентина Кириченко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Кожевнікова, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, понад чотириста педагогів з усього району.

 

IMG 0761Начальник відділу освіти РДА Світлана Швід у своєму виступі підбила підсумки роботи навчальних закладів району за 2014/2015 навчальний рік та окреслила завдання на наступний. Як зазначила Світлана Анатоліївна, до нового навчального року були проведені всі необхідні ремонтні роботи в навчальних закладах району. У тому числі завершені або завершуються капітальні ремонти: ремонт покрівель, заміна вікон, термомодернізація будівель. У повній відповідності з графіком триває підготовка закладів освіти до зими. Також в новому навчальному році запрацює 4 навчально-виховних комплекси, відкриється додаткова група у Веселівському ДНЗ та дві спеціальні у Балаклійському №7.

 

IMG 0777"Сподіваюсь, що разом ми зможемо реалізувати поставлені державою перед нами завдання. Від імені педагогів Балаклійщини дозвольте запевнити керівництво району, що освітянська галузь і надалі вноситиме достойний вклад у соціально-економічний розвиток Балаклійщини" – підсумувала начальник відділу освіти.

 

До обговорення актуальних питань підготовки закладів освіти до нового навчального року долучились керівники навчальних закладів Балаклійського району.

 

IMG 0888Підводячи підсумки конференції голова РДА Степан Масельський запевнив педагогічний загал, що керівництвом району будуть створюватись усі умови для якісного навчання та виховання дітей. Головним завданням у новому навчальному році є якість освіти, її доступність та гарантії безпеки.  

 

"Ми будемо робити все, щоб освітня галузь Балаклійського району і надалі була найкращою на Харківщині", - зазначив Степан Іванович.

 

Крім цього, педагогічній спільноті Балаклійщини були представлені нові, зовсім юні колеги, котрі нещодавно завершили вищі навчальні заклади і з 1 вересня розпочинають свій шлях на освітянській ниві.

 

IMG 0751IMG 0875IMG 0927


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь