line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Кращі освітяни Балаклійщини нагороджені відзнаками

IMG 0795В ході районної серпневої педагогічної конференції начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Швід та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Кожевнікова нагородили за результатами підготовки до нового навчального року грамотами та грошовими преміями колективи навчальних закладів.

 

1. Переможці огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2015/2016 навчальному році:

 

1.1. Серед загальноосвітніх навчальних закладів:

- колектив Балаклійського ліцею, який посів І місце (директор Друкальська Тетяна Станіславівна);

IMG 0784- колектив Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який посів ІІ місце (директор Бовдуй Світлана Петрівна);
- колектив Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який посів ІІІ місце (директор Сіромолот Галина Романівна).

 

 

1.2. Серед дошкільних навчальних закладів:

- колектив Вербівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок), який посів І місце (завідувач Мартинова Тетяна Дмитрівна);

- колектив Андріївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок), який посів ІІ місце (завідувач Протопопова Тамара Саволонівна);

- колектив Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2, який посів ІІІ місце (завідувач Шпак Людмила Валеріївна).

 

IMG 08091.3. Серед позашкільних навчальних закладів:

- колектив Балаклійської станції юних натуралістів, який посів І місце (директор Пурдя Людмила Андріївна).

 

2. Кращі у підготовці до нового навчального року кабінети, спортивні зали, музеї у загальноосвітніх навчальних закладах та групи в дошкільних навчальних закладах:

 

- кабінет української мови та літератури Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Лучанінова Олена Леонідівна);

- кабінет іноземної мови Червонодонецької загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №1 (учитель Пивовар Юлія Олександрівна);

- кабінет географії Червонодонецької загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №1 (учитель Броль Марина Петрівна);

- кабінет хімії Червонодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель Буніна Лариса Олександрівна);

- кабінет інформатики Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (учитель Котелевець Наталія Валентинівна);

- кабінет фізики Балаклійського ліцею (учитель Лагута Марина Валеріївна);

- кабінет біології Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (учитель Сидорова Світлана Іванівна);

IMG 0854- спортивну залу Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені О.А.Тризни (учитель Китайгородський Андрій Васильович);

- музей історії Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (учитель Чаговець Світлана Вікторівна);

- початкову ланку П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник шкільного методичного об’єднання Дробоног Ольга Григорівна);

- групу раннього віку Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 (вихователь Подгорна Наталія Михайлівна);

- групу середнього віку Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 (вихователь Морозова Людмила Василівна);

- групу старшого віку П’ятигірського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) (вихователь Болюра Наталія Миколаївна).

 

3. Педагогічні колективи - за якісну підготовку закладів, кабінетів, груп до роботи у 2015/2016 навчальному році:

 

- Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (директор Бондар Оксана Ярославівна);

- Савинського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" (директор Рудак Раїса Григорівна);

- Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Пономарьова Любов Вікторівна);

IMG 0872- Залиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Клюєв Геннадій Леонідович);

- Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Назарько Юрій Андрійович);

- Пришибського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" (директор Соснова Олена Василівна);

- Протопопівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" (директор Шевченко Людмила Василівна);

- П’ятигірського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) (завідувач Білодід Катерина Федорівна).

 

4. Керівники підприємств - за надану допомогу у підготовці до нового навчального року:

 

- Літвінов Олександр Миколайович, Балаклійський міський голова;

- Шульга Лідія Леонідівна, Борщівський сільський голова;

- Букій Микола Іванович, Бригадирівський сільський голова;

- Одерій Віктор Іванович, Вербівський сільський голова;

- Петухов Василь Васильович, Веселівський сільський голова;

- Дорошенко Юрій Іванович, Гусаріський сільський голова;

IMG 0880- Шевелин Степан Прокопович, Пришибський сільський голова;

- Сиров Олександр Володимирович, Протопопівський сільський голова;

- Муравйова Валентина Яківна, П’ятигірський сільський голова;

- Панова Надія Іванівна, Чепільський сільський голова;

- Мартинова Ніна Олександрівна, Шебелинський сільський голова;

- Євсюкова Галина Іванівна, Шевелівський сільський голова;

- Фоменко Володимир Михайлович, Петрівський сільський голова;

- Бочаров Олександр Володимирович, директор ТОВ "Агросет";

- Кійко Олег Миколайович, голова правління ПАТ "Балаклійське ХПП";

- Мартинов Павло Вікторович, голова ради директорів ТОВ ІАК "Балінвест";

- Ткач Юрій Васильович, виконавчий директор ТОВ АПК "Донець";

- Кабанець Василь Павлович, директор СТОВ "Протопопівське";

- Ширяєв Андрій Вікторович, виконавчий директор ДП ДГ "Червоний Жовтень";

- Фесенко Юрій Леонідович, директор філії ГПУ "Шебелинкагазвидобування";

- Горголюк Віталій Вікентійович, генеральний директор ПАТ "Євроцемент-Україна";

- Липовий Юрій Іванович, директор ТОВ АПК "Савинська".

 

IMG 0886IMG 0896IMG 0906

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal