line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Візит голови РДА до закладів освіти с. Петрівське

IMG 1428В рамках робочої поїздки до Петрівської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський ознайомився з роботою Петрівського дошкільного навчального закладу та Петрівської загальноосвітньої школи.

 

 

На даний час до чотирьох груп дитячого садка отримувати дошкільну освіту ходить 75 дітей. В ході підготовки закладу до нового навчального року, за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 200 тис. грн., були виконані роботи по заміні дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові.

 

Як повідомив Петрівський сільський голова Володимир Фоменко, у найближчому майбутньому буде завершено стовідсотково заміну вікон в ДНЗ, а на сьогодні цей показник складає 92%.

 

Крім цього, Петрівська сільська рада активний учасник проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". В рамках даного проекту проведено капітальний ремонт гарячого водопостачання в Петрівському ДНЗ із встановленням сонячних панелей та відновлене вуличне освітлення в с. Петрівське.

 

IMG 1421Актуальною проблемою закладу є ремонт застарілої системи опалення. Як повідомив голова райдержадміністрації Степан Масельський, аналогічна ситуація з опаленням була у Залиманській ЗОШ. В поточному році були залучені спеціалісти до вивчення даної проблеми і на сьогодні вже проведено капітальний ремонт усієї системи. З настанням холодів побачимо результат роботи, після чого, у наступному році, за аналогією Залиману проводитимемо ремонти систем опалення в Шевелівському НВК, Петрівському ДНЗ.  

 

Петрівська загальноосвітня школа одна з найбільших сільських шкіл в Балаклійському районі. 1 вересня до навчального закладу прийшло 180 школярів.

 

Як повідомив директор школи Юрій Назарько, в рамках підготовки до нового навчального року проведено поточний ремонт закладу, але головна проблема – це старі дерев’яні віконні вітражі спортивної зали.

 

Степан Іванович запевнив, що незабаром дану проблему будемо вирішувати.

 

IMG 1447IMG 1450IMG 1463

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь