line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Гусарівці планується відкриття навчально-виховного комплексу

IMG 53953 вересня відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Степана Масельського з жителями Гусарівської сільської ради з метою обговорення соціально-економічного розвитку та шляхи вирішення проблемних питань територіальної громади.

 

Крім цього, у зустрічі прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, депутати районної та сільської рад, члени виконкому, керівники районних служб, комунальних та сільськогосподарських підприємств, актив територіальної громади та представники районних ЗМІ.

 

IMG 5402На початку заходу Гусарівський сільський голова Юрій Дорошенко у своєму виступі проінформував присутніх про основні напрямки роботи депутатського корпусу сільської ради, її виконавчого комітету, а також охарактеризував соціально-економічний розвиток громади.

 

Керівники бюджетної сфери доповіли про стан справ у своїх закладах та озвучили проблемні питання.

 

Так, нагальними проблемами Гусарівської громади є ремонт доріг.

 

IMG 5452Як повідомив голова РДА Степан Масельський, згідно змін, які внесені до Закону України "Про автомобільні дороги", органи місцевого самоврядування мають право здійснювати капітальний та поточний ремонт вулиць та доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів (як співфінансування на договірних засадах).

 

Саме тому, на території деяких сільських рад відповідні роботи за такою схемою розпочались, але і надалі буде робитися все, щоб провести хоча б поточні ремонти автошляхів у Балаклійському районі.

 

Крім цього, порушувались питання ремонту східців та перил до поштового відділення, глядацької зали та сцени в Гусарівському сільському Будинку культури, придбання обладнання для фізіопроцедур.

 

В ході зустрічі було акцентовано увагу жителів Гусарівської сільської ради на необхідності в отриманні житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала детальні роз’яснення щодо нового спрощеного механізму отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Підводячи підсумки зустрічі Степан Масельський коротко охарактеризував ситуацію в Балаклійському районі та окреслив основні завдання на майбутнє по Гусарівській сільській раді.

 

"Функціонування потужного сільськогосподарського підприємства, школи, яка буде переобладнана під навчально-виховний комплекс, сучасної амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, клубу дає змогу селу Гусарівка і далі розвиватись та рухатись вперед. Ми в свою чергу зробимо все, щоб зберегти стабільність та мир на Балаклійщині" - зазначив Степан Іванович.

 

IMG 5415IMG 5465IMG 5478

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь