line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Реконструкція триває

IMG 5136Минулого тижня в Вишневій з робочим візитом побувала заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, яка відвідала Вишнівську ЗОШ, де розпочато роботи з будівництва внутрішкільних туалетів, та сільський ФАП.

 

Інформуючи про підготовку школи до навчального року, її директор Анатолій Бузін повідомив, що всі необхідні роботи були здійснені своєчасно: відремонтовані класні кімнати та кабінети, коридори та інші приміщення, отож школа до початку навчального року готова. Але, разом з тим, є актуальне питання, яке стоїть на контролі районної влади, – це облаштування внутрішкільних туалетів. Робота в цьому напрямку розпочата і незабаром реконструкція буде здійснена. Валентина Панасенко побувала на цьому об’єкті та разом з Анатолієм Бузіним і Вишнівським сільським головою Ніною Чемерис обговорила плани щодо реконструкції цих приміщень.

 

IMG 5108Також Валентина Михайлівна оглянула Вишнівський ФАП. Тут для покращання надання населенню медичних послуг планується проведення капітального ремонту та встановлення енергозберігаючого газового котла. Відповідне устаткування за рахунок сільського бюджету вже придбане. Наразі в розробці знаходиться проектно-кошторисна документація на проведення капремонту на цьому об’єкті.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь