line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Олімпійське" літо - 2015

suprunЛітня оздоровча кампанія в таборі "Олімпія" добігла до свого логічного завершення, а тому з метою підведення підсумків відпочинку дітей у 2015 році, ми звернулись за коментарем до директора позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" Оксани Супрун.

 

 

 

Лагідне сонечко, яскраві промені, велетні-сосни, чисте повітря, затишні будиночки, усміхнені діти - це все країна дитячих мрій, що стають дійсністю, країна "Олімпія". Немов літнє тепле сонечко протягом трьох змін вона зігрівала душі і серця дітей. Це чудова літня казка, яка розпочинається тоді, коли зеленню буяє різнотрав'я і розквітає все навколо, а закінчується, коли під палючим сонцем та швидкими дитячими ніжками трава починає висихати... Так от, весь цей час країна дитячих мрій "Олімпія" була сповнена дзвінких дитячих голосів, які наперебій співають табірних пісень, вигукують речівки, старанно повторюють девіз та голосно співають і грають. Це лише зі сторони здається, що 21 день - то маленький відрізок часу, який діти проводять у таборі. Дозволю з цим не погодитись. 21 день - це ціле життя, емоційне, насичене, цікаве, яке вихованці проводять у новому колективі поруч із найкращими вожатими та вихователями, які на цей час стають для них мамою, татом, нянькою і просто другом.

 

Напевно, не зрозуміло, що їх так притягує один до одного... Це спільний "олімпійський" дух. Вони найкращі наші діти! Хіба можна не закохатися в кожного з них, коли вранці заспані, з рушниками через плече та зубною щіткою у руках, йдучи до умивальників, вони співають "Этот лагерь - самий лучший лагерь на земле"!!! Коли у змаганнях з футболу вони виборюють першість серед загонів, доводячи який же загін найкращий, здіймається стовп пилу та піску, йде запекла боротьба, а виходячи зі стадіону, вони, потиснувши один одному руки, як найкращі друзі, обговорюють гру. Хіба можна не закохатися в дитячу опосередкованість малюків - які, виходячи з пісочниці, виступають на сцені, як справжні актори, доводячи старшим загонам, що вони справжні "олімпійці"!

 

"Олімпія" - це окрема країна. У нас свої правила та свій розпорядок не лише дня, а всього життя.

 

Вам здається, що нам легко?! Ні... Найважче... це пережити перший і останній день. Перший.. вони поки чужі та незнайомі.., як же їх зробити єдиною родиною?.. З досвіду скажу, дуже легко одразу полюбити?!! А останній день, коли вони, рідні до глибини душі діти, від'їжджають за наші зелені ворота, здається на якусь мить зупиняється життя. І так кожного разу - до цього не можливо звикнути!!! Але розуміння того, що наступного року вони знов зі своїми яскравими валізами будуть бігти тобі на зустріч - змушує твоє серце тремтіти в передчутті зустрічі.  

                        

Ми постійно вдосконалюємося, щоб бути найкращими для наших дітлахів. До цього сезону ми зробили величезний крок на зустріч "цивілізації" - встановили нові санітарні та душові блоки. Завдяки підтримці обласної ради та районної адміністрації, ми стали переможцями конкурсу "Разом у майбутнє" два роки поспіль, і за цей час змогли встановити чотири санітарні блоки. За підсумками сезону можу впевнено сказати - це дуже зручно, гігієнічно та екологічно, до речі, ще й економно по використанню води та електроенергії. Для маленьких дітей встановлено ігровий майданчик. Щороку, щомісяця, щогодини та щохвилини ми працювали над собою для покращання умов у закладі, ми працюємо не лише над побутовими зручностями, але й над моральним комфортом. Молодий та креативний колектив робить все для того, щоб наші діти почувалися в закладі чудово. Ми складаємо насичений та цікавий план роботи. Працюємо над оздоровленням дітей: це різні зарядки, спортивні години, малі олімпійські ігри і, звичайно, купання в річці. Проводимо щоденні яскраві та розвивальні свята, які покликані розкрити кожну дитину та об'єднати колективи. Бо кожна дитина - це талановита особистість, головне правильно підібрати ключик та відкрити потаємні дверцята дитячої душі.

 

Про наших дітей можна говорити нескінченно - вони найкращі, віддані, щирі, яскраві та непереможні!!! У 2015 році їх було у нас 965... Багато це чи мало?! Я вважаю, коли ти своє серце розкриваєш такій кількості дітей, воно стає більшим і добрішим. Скільки б їх не було у нашому житті ми любитимемо кожного з них, бо вони - неповторні!!! І неповторним стає літо, проведене разом з дітьми!!!

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь