line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Господарства Балаклійського району взялись за посів озимих зернових

Заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер в режимі відеоконференції провів нараду в ході якої підведено підсумки закінчення збирання ранніх зернових, зернобобових культур по всіх категоріях господарств Харківської області та обговорено підготовку до посіву під урожай 2016 року, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

Також в районній студії були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олексій Верещака, головний державний інспектор ветеринарної медицини Балаклійського району Андрій Терещенко, відповідальні працівники управлінь, відділів та секторів РДА.

 

Керівництвом Департаменту агропромислового розвитку ХОДА були озвучені підсумки збирання ранніх зернових культур та роботи в галузі тваринництва, виконання заходів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.

 

В ході селекторної наради кожен голова райдержадміністрації доповів про готовність аграріїв відповідного району до осіннього комплексу польових робіт.  

 

Керівник Балаклійського району Степан Масельський зазначив, що на даний час ведеться комплекс сільськогосподарських робіт. Так, триває підготовка грунту під посів озимих зернових культур під урожай 2016 року. Цей показник складає 23,3 тис. га, або 79% до плану.

 

Забезпеченість насінням озимих зернових 100%. До насінневої інспекції здано на перевірку 6,8 тис. тонн насіння, що становить 127% до потреби. На даний час вже проведено перевірку 4,9 тис. тонн і все насіння кондиційне. Для сортозмін придбано 121 тону елітного зерна. В господарствах району засипано 405 тонн елітного насіння власного виробництва.

 

Станом на 08.09.2015 посіяно 4 тис. га озимих культур та внесено 4,1 тис. тонн мінеральних добрив.

 

Сільськогосподарськими підприємствами району ведеться збирання сої, соняшнику, проса, гречки та інших культур.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь