line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми робимо перший крок до підвищення соціальних стандартів. Президент України Петро Порошенко

Петро Порошенко взяв участь у розширеному засіданні Кабінету міністрів, на якому розглядається питання про підвищення соціальних стандартів для робітників бюджетної сфери та пенсіонерів. "Перші результати реформ приносять свої плоди", – наголосив Президент.

 

 

Глава держави повідомив про наміри підвищити соціальні стандарти на 13-18% для 3 мільйонів працівників бюджетної сфери, 7,5 мільйонів пенсіонерів та ще 1,5 мільйона людей, які отримують різні види допомоги.

 

"Це не перекриває тих втрат, які зазнали люди протягом останнього року. Про це слід говорити чесно і відверто. Це рішення не слід перебільшувати, але ні в якому разі не можна і применшувати", – зазначив Петро Порошенко.

 

За його словами, підвищення цих соціальних стандартів має не лише фінансово-економічний, але й важливий політичний характер. "Воно символізує відповідальне ставлення влади до своїх обов’язків, показує, що зусилля щодо боротьби з корупцією, тінізацією та економічною кризою дають перший фінансовий результат у вигляді додаткових надходжень до бюджету. Це – перший позитивний сигнал того, що важкі і болісні реформи обов’язково принесуть плоди всій країні", – сказав Петро Порошенко.

 

Президент наголосив, що вже наступного пленарного тижня зміни до бюджету, які передбачають зростання соціальних стандартів, мають бути проголосовані. "Уряд, Верховна Рада і Президент мають спільними зусиллями забезпечити високий темп ухвалення цього довгоочікуваного рішення", – заявив Глава держави.

 

Президент наголосив, звертаючись до присутніх на засіданні: "Ми – це єдина команда, яка взяла на себе відповідальність за долю країни в найкритичніший момент її історії. Ми розчарували наших ворогів. Ми не говорили. Ми взяли й зробили. Захистили країну". "З одного боку, – за ці рішучі кроки спасибі армії, від солдата до генерала, від волонтера до добровольця, які звільнили більшу частину Донбасу і зупинили російську агресію на далекосхідних рубежах. Спасибі всій владній команді і уряду, які надали можливість створити нові Збройні Сили України. Спасибі міністру оборони, начальнику Генштабу, командирам, які за цей рік кардинально змінили армію", – зазначив Петро Порошенко.

 

"В умовах руйнівного воєнного шоку для економіки ми з вами, єдина команда, не допустили дефолту, забезпечили макрофінансову стабілізацію і зараз, як тільки з’явилася малесенька можливість, робимо перший крок до підвищення соціальних стандартів", – сказав Президент.

 

Відзначивши, що під час переговорів з кредиторами попередньо називалася дата підвищення соцстандартів не раніше 1 грудня, Президент заявив: "Лише об’єднаними зусиллями, внаслідок реструктуризації зовнішніх боргів, боротьби з корупцією, збільшення надходжень до бюджету у вересні з’явилась перша можливість компенсувати частину втрат робітникам, працівникам бюджетної сфери, пенсіонерам – ми не гаяли ні секунди. Переконали кредиторів, Міжнародний валютний фонд, впевнений, що переконаємо і парламент і забезпечимо з 1 вересня перші кроки по компенсації людям тих втрат, яких вони зазнали під час війни".

 

"Ми, як люди, які уособлюють владу, давайте подякуємо українському народові за мудрість та витримку під час таких важких випробувань; за розуміння ситуації, за почуття патріотизму і глибокої відповідальності кожного з нас, а не лише представників влади, за свою країну", – заявив Петро Порошенко.

 

Президент зазначив, що країна вистояла не лише у військовому плані, але й в економічному. "Дуже важливо, що ми уберегли країну від національної катастрофи. Тепер не менш складне завдання – забезпечити сталий та швидкий розвиток", – наголосив Глава держави.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь