line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дітей з області запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі

Маленьким мешканцям Харківщини пропонують долучитися до конкурсу "Намалюй свою мрію", створивши власні комікси про життя працівників сільського господарства.

 

 

Конкурс малюнків проходить у рамках всеукраїнської акції "Сільськогосподарська праця – істині цінності на всі покоління". До участі запрошуються діти 4-12 років, яким пропонують втілити свою сільськогосподарську мрію у малюнках.

 

За умовами конкурсу, учасник має обрати дві з запропонованих тем та створити два комікси – по 4 малюнки із коротенькими підписами кожний. Реалізувати у малюнках можна мрії, пов’язані з рослинництвом, садівництвом, городництвом та тваринництвом. Наприклад, розповісти історію створення саду.

 

Умови не забороняють дорослим допомагати дітям із малюнками. Навіть навпаки - організатори закликають учасників до колективної творчості.

 

Крім того, учасникам пропонують долучитися ще до одного конкурсу – "Реалізуй намальовану мрію", надіславши разом із коміксом фото, на яких цей комікс втілюється в життя маленьким автором малюнків.

 

Конкурсні роботи приймаються до 1 грудня 2015 року за поштовою адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня буд 22, оф. 103 або у відсканованому вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Автори найкращих робіт, яких визначить конкурсна комісія із залученням експертів, отримають від організаторів подарунки: іграшки, велосипеди та путівки в екскурсійний тур по Україні.

 

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті: http://t-i-t.com.ua.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь