line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Мені подобаються ініціативні люди, яким не байдуже майбутнє села. Степан Масельський

IMG 152910 вересня в приміщенні Чепільської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян. Найактуальнішими питаннями громади є стан доріг та автобусне сполучення села з районним центром. 

 

 

Степан Масельський запевнив, що проблему з додатковим рейсом сполученням м. Балаклія - с. Чепіль у середу і регулярні перевезення у вечірній час, за цим маршрутом, намагатимемося вирішити, але якщо автобуси ходитимуть порожніми і не буде пасажиропотоку, їх відмінять.

 

IMG 1476Низка звернень стосувалась збільшення ставки орендної плати за використання земельних паїв ПП "Азіз".

 

В ході прийому жителі територіальної громади порушували питання придбання дров пільговим категоріям громадян, отримання матеріальної допомоги на лікування, роботи Чепільського сільського клубу, заміни аварійних електроопор та інші.

 

Вирішення проблем, з якими громадяни звернулися в ході прийому, Степан Масельський взяв під особистий контроль.

 

IMG 1504Крім цього, жвава розмова голови РДА відбулась з тимчасового переміщеними особами з Донецької області. Дві корінні жительки села Чепіль до початку трагічних подій на сході, проживали у Донецьку, але з початком антитерористичної операції були змушені повернутися до своєї малої батьківщини.

 

Громадянки поділились зі Степаном Івановичем великою кількістю пропозицій, щодо розвитку та благоустрою села. Керівник району підтримав заявниць і зазначив: "Мені подобаються ініціативні люди, яким не байдуже майбутнє села, тому я повністю вас підтримую у всіх починаннях".

 

IMG 1484IMG 1491IMG 1516


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь