line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харкові балаклійських "газовиків" нагородили Грамотами і Подяками

110 вересня напередодні Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості України заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко привітав працівників цих галузей з їх професійним святом та нагородив відзнаками.

 

 

"Дозвольте від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна глибоко та сердечно привітати вас з професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Безумовно, від вашої роботи сьогодні залежить багато в нашій державі: і економічний розвиток, і енергобезпека, й соціальна складова нашої країни. Харківська область займає в нафтогазовій галузі України унікальне місце. У регіоні знаходяться найбільші родовища нафти і газу. У нас створений і працює науково-промисловий комплекс, який сьогодні на найсучаснішому рівні проводить розвідку, пошук, проектування та облаштування родовищ. У цей непростий для нашої країни час працівники галузі показують стабільну роботу. І я хочу від всього серця привітати вас, побажати міцного здоров'я, гарного настрою і, найголовніше - мирного неба над нашою рідною Україною", - сказав Євгеній Шахненко.

 

Крім цього, з вітальним словом виступив Юрій Фесенко, директор філії газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування", ПАТ "Укргазвидобування": "Вітаю всіх харків’ян із 65-річчям з моменту, як Харків став газовою столицею, коли запрацювала перша Шебелинська скважина. Відтоді саме Харків, а не Львів чи Івано-Франківськ став газовою столицею України".

 

Під час урочистого прийому працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості були нагороджені почесними грамотами та подяками.

 

За досягнення високих виробничих показників, багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав:

- провідний інженер Шебелинського цеху капітального і підземного ремонту свердловин філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" ПАТ "Укргазвидобування" Олег Ступка;

 

Подяку голови обласної державної адміністрації вручили:

- монтажнику устаткування підприємств хімічної та нафтової промисловості будівельно-монтажної дільниці №1 Шебелинського відділення будівельно-монтажних робіт філії Управління будівельно-монтажних робіт "Укргазспецбудмонтаж" ПАТ "Укргазвибодування" Василю Доржиєву;

 

Грамотою обласної ради нагородили:

- майстра з добування нафти, газу та конденсату Шебелинського цеху з видобування нафти, газу і конденсату нафтогазопромислу філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" ПАТ "Укргазвидобування" Віталія Ляшенка.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь