line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський привітав колектив ГПУ "Шебелинкагаз- видобування з професійним святом

IMG 183113 вересня працівники газової, нафтової і нафтопереробної промисловості відзначають професійне свято. А для газовиків Балаклійщини цей рік є ще й ювілейним, адже 65 років тому була відкрита перша свердловина Шебелинського газоконденсатного родовища. З цієї подвійної нагоди у п’ятницю в Палаці культури ГПУ "Шебелинкагазвидобування" відбулося урочисте зібрання та святковий концерт.

 

Цей день зібрав разом велику кількість представників газовидобувної галузі не тільки Балаклійщини, а й інших областей України та районів Харківщини, на території яких шебелинські газовики здійснюють видобуток безцінного блакитного палива. Також в урочистостях взяли участь багато шановних гостей, а саме: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, директор ГПУ "Шебелинкагазвидобування", депутат Харківської обласної ради Юрій Фесенко, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, керівники нафтогазової галузі з Києва, Харкова та інші.

 

IMG 1827У ході урочистого зібрання зі сцени Палацу культури лунало багато вітань на адресу трудового колективу ГПУ "Шебелинкагазвидобування" з нагоди професійного свята.

 

Відзначаючи вагомий внесок газовиків Балаклійщини у розвиток економіки регіону та України, зі щирими вітальними словами до присутніх звернувся голова РДА Степан Масельський. За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди професійного свята Степан Іванович вручив кращим представникам галузі Почесні грамоти.

 

Під час урочистостей багато працівників газовидобувного підприємства були відзначені грамотами та подяками як галузевих підприємств, так і влади інших регіонів України.

 

IMG 1804Урочисті хвилини виступів, вітань та нагородження межували з яскравими концертними номерами, підготовленими творчим колективом Палацу культури "Шебелинкагазвидобування" та артистами з інших районів області.

 

Завершився захід яскравим виступом переможця 4 сезону пісенного телевізійного шоу "Х-фактор" Олександра Порядинського.

 

IMG 1807IMG 1803IMG 1810


 

 

IMG 1830IMG 1835IMG 6215


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь