line

ZSU

karmy

bezviz

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Кращі газовики Балаклійського району - 2015

IMG 1828Відповідно до розпорядження "Про нагородження працівників підприємств нафтової газової та нафтопереробної промисловості району" за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради нагороджені:

 

- Альохін Валерій Анатолійович – електрозварник ручного зварювання 6 розряду дільниці майстерні і ремонтної групи Шебелинського відділення з переробки газового конденсату і нафти філії Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Белюрка Олександр Олександрович – слюсар-сантехнік 4 розряду дільниці тепловодопостачання Шебелинського відділення з переробки газового конденсату і нафти філії Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Бельовцев Костянтин Вікторович – муляр 4 розряду будівельної дільниці № 2 Шебелинського відділення будівельно-монтажних робіт філії Управління будівельно-монтажних робіт "Укргазспецбудмонтаж" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Блінова Тетяна Леонідівна – оператор товарного 4 розряду дільниці розподільчого блоку Шебелинського відділення з переробки газового конденсату і нафти філії Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Гончар Іван Васильович – токар 5 розряду ремонтно-механічної майстерні Шебелинського цеху Шебелинського відділення технологічного транспорту і спецтехніки філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

IMG 1669- Гончаренко Андрій Мінович – машиніст екскаватора 6 розряду Шебелинської автотранспортної дільниці автотранспортного цеху філії Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Гончарова Юлія Миколаївна – лаборант-колектора лабораторії глинястих розчинів Шебелинського відділення бурових робіт філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Гуш Наталія Василівна – старший економіст з фінансової роботи бухгалтерії Шебелинського відділення бурових робіт філії Бурове управління “Укрбургаз” Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Колотило Іван Іванович – електрогазозварник 5 розряду експериментального цеху з виготовлення та ремонту нафтогазового обладнання філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Константинов Петро Іванович – оператор з добування нафти й газу 4 розряду Шебелинського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату (нафтогазопромислу) філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Корнєєв Вадим Валерійович – муляр 3 розряду цеху капітального будівництва та ремонту об’єктів філії Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Кухарь Володимир Володимирович – слюсар з ремонту автомобілів 5 розряду ремонтно-механічної майстерні Шебелинського цеху Шебелинського відділення технологічного транспорту і спецтехніки філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

IMG 1829- Мокрий Микола Михайлович – машиніст підіймача 6 розряду Шебелинського цеху капітального і підземного ремонту свердловин філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" Публічного Акціонерного Товариства “Укргазвидобування”;

 

- Сапота Юрій Васильович – дорожній робітник 3 розряду дорожньої дільниці Шебелинського відділення будівельно-монтажних робіт філії Управління будівельно-монтажних робіт "Укргазспецбудмонтаж" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Скрипник Євгеній Вікторович – токар прокатно-ремонтного цеху бурового обладнання Шебелинського відділення бурових робіт філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Слєпченко Василь Миколайович – помічник бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту й газ центральної інженерно-технологічної служби Шебелинського відділення бурових робіт філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Супрун Юрій Миколайович – водій автотранспортних засобів 1 класу відділення технологічного транспорту і спецтехніки філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Хазов Юрій Миколайович – виконавець робіт вишкобудування вишкомонтажного цеху Шебелинського відділення бурових робіт філії Бурове управління "Укрбургаз" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Чаговець Вячеслав Миколайович – газорізальник 5 розряду будівельно-монтажної дільниці № 1 Шебелинського відділення будівельно-монтажних робіт філії Управління будівельно-монтажних робіт "Укргазспецбудмонтаж" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування";

 

- Шелест Сергій Миколайович – оператор з дослідження свердловин 5 розряду промислово-геологічної групи Шебелинського ЦВНГК геологічної служби філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" Публічного Акціонерного Товариства "Укргазвидобування".

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal