line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Найкращим спортсменам Балаклійщини вручили нагороди

IMG 1713У п’ятницю голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у святковому параді провідних спортсменів Балаклійського району з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який відбувся на стадіоні "Вимпел".

 

У заході також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, голова обласного благодійного фонду "Даруй добро", депутат районної ради Анатолій Русецький, член наглядової ради ТОВ "Балаклійське ХПП" Роман Кіпоть.

 

Голова районної державної адміністрації Степан Масельський привітав спортсменів району з нагоди їх професійного свята.

 

"Ми щиро пишаємося нашими спортсменами і готові робити все з метою покращання матеріально-технічної бази спортивних закладів, відкриття нових та реконструювання старих об’єктів, щоб всі верстви населення мали можливість займатись фізичною культурою та спортом, і пропагувати здоровий спосіб життя. Взагалі, будемо робити все, щоб наші спортсмени продовжували гідно представляти Балаклійщину на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях", - підкреслив Степан Іванович, відкриваючи урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

Керівник району запевнив, що найближчого майбутнього буде проведено реконструкцію Палацу спорту та плавального басейну, залу боксу, створено в парковій зоні "Соцмістечка" справжній дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс.

 

Також за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Балаклійщини та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Степан Масельський нагородив Почесною грамотою:

- Володимира Чаговця - старшого тренера-викладача Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи;

- Олександра Чміля – старшого тренера-викладача з боксу Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи;

- Анатолія Крикуна – тренера-викладача сільської дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

 

За значні спортивні досягнення, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагороджені:

- Віктор Горлач – багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів гирьового спорту, Майстер спорту України;

- Антон Злобін – Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу;

- Володимир Ісупов – Майстер спорту України з гирьового спорту, багаторазовий переможець Всеукраїнських змагань з гирьового спорту;

- Сергій Распоясов – багаторазовий призер обласних змагань з волейболу.

 

Крім цього, член наглядової ради ТОВ "Балаклійське ХПП" Роман Кіпоть вручив грошові призи ветеранам спорту: Миколі Пархоменку, Віктору Горлачу та Івану Багацькому.

 

Завершився захід показовими виступами спортсменів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь