line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

День села П’ятигірське

IMG 1910Минулої суботи голова районної державної адміністрації Степан Масельський та директор ГПУ "Шебелинкагазвидобування", депутат Харківської обласної ради Юрій Фесенко побували на урочистих заходах з нагоди Дня села П’ятигірське.

 

 

Відкриваючи урочисте зібрання, до односельців та почесних гостей звернулась П’ятигірський сільський голова Валентина Муравйова зі словами щирої подяки землякам, які своєю працею, здобутками звеличували рідний край і трудовими досягненнями зараз роблять все для його розвитку та процвітання.

 

Потім на сцену для привітань та вручення нагород вийшли Степан Іванович та Юрій Леонідович.

 

"Ми влітку проводили зустріч з жителями вашої територіальної громади, обговорювали нагальні проблеми і на даний час впевнено рухаємося у напрямку їх вирішення. Цього року спільними зусиллями замінили покрівлю в школі та вікна у дитячому садку, на сьогодні активно працюємо над питанням стабільного водопостачання у вашому населеному пункті. Я впевнений, що ми разом подолаємо усі негаразди.

 

В цей святковий день хочу побажати щастя, злагоди, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба, щоб ми ніколи не знали біди, яка прийшла в домівки жителів Донецької та Луганської областей" – підкреслив голова РДА у своєму виступі.

 

Крім цього, почесні гості виконали приємну місію, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села П’ятигірське нагородили кращих представників села: Олександру Афанасенко – оператора машинного доїння ДП "Племінний завод Курганський" АТ "Харімпекс", Олену Колоколову – бухгалтера П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Валентину Мариненко – депутата П’ятигірської сільської ради, Миколу Позднякова – слюсаря-ремонтника ПЖКГ "Курганське", Наталію Полякову – вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) П’ятигірської сільської ради.

 

Також були відзначені кращі представники громади Грамотами виконавчого комітету П’ятигірської сільської ради.

 

В ході урочистостей нагороджено відзнакою Потебенька Тимофія Паловича, ветерана війни, учасника бойових дій.

 

Цікаві концертні номери, народні гуляння, розваги, танці, стали продовженням заходу.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal