line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Червоній Гусарівці - 315

IMG 673012 вересня село Червона Гусарівка відзначило 315-й день народження. Привітати червоногусарівців з ювілейною датою приїхали і керівники району: голова районної державної адміністрації Степан Масельський та його перший заступник Вячеслав Тищенко.

 

Розпочався захід з виступу Червоногусарівського сільського голови Вячеслава Кононова, який нагадав присутнім славні сторінки історії населеного пункту та здобутки сьогодення.

 

Село Червона Гусарівка одне з найстаріших на території Балаклійського району. Воно було засноване в 1700 році для охорони південних кордонів Російської імперії від набігів кримських татар. Пізніше, привабившись родючими землями, лісом і річкою, багатими на різну живність, тут з’являються переселенці із захоплених шляхетською Польщею правобережних українських земель. Однак війна з турками дощенту знищила поселення. Вцілів тільки височенний дерев’яний хрест, глибоко вкопаний в землю при в’їзді в село. Ніхто не знав, звідки він узявся. Ймовірніше за все, перша назва села – Хрести – пов’язана з ним. Проіснувала вона до 1920 року.

 

Вітаючи червоногусарівців зі святом голова райдержадміністрації Степан Масельський запевнив, що географічне розташування населеного пункту в мальовничому куточку нашого краю на березі Сіверського Дінця поряд з районним центром, функціонування навчально-виховного комплексу, сучасного ФАПу, фермерських господарств, клубу дає змогу селу Червона Гусарівка і далі розвиватись та рухатись вперед.

 

"Ми, як районне керівництво, зробимо все, щоб село жило і процвітало. Щиро вітаю всіх з 315-ю річницею заснування Червоної Гусарівки і бажаю усіляких гараздів. Зі святом!" - зазначив Степан Іванович.

 

Крім цього, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Червона Гусарівка керівники району вручили Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки кращим жителям села.

 

Почесною грамотою нагороджено:

- Бондаренка Миколу Васильовича – колишнього механізатора колгоспу імені Чкалова;

- Дранника Володимира Федоровича – колишнього голову колгоспу імені Чкалова;

- Шабетю Григорія Тихоновича – колишнього механізатора колгоспу імені Чкалова.

 

Подякою відзначено:

- Гнечку Надію Михайлівну – вчителя молодших класів Червоногусарівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад";

- Гончарова Дмитра Євтійовича – колишнього голову сільської ради;

- Кушніра Семена Семеновича – колишнього директора сільського клубу;

- Макєєва Олександра Михайловича – колишнього електрика колгоспу імені Чкалова;

- Окомельченко Тетяну Миколаївну – колишнього голову сільської ради.

 

Завершилися урочистості виступом аматорів села та працівників Балаклійського районного Будинку культури, польовою кашею, народними гуляннями і святковим феєрверком.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь