line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка до зими на особливому контролі голови РДА

14 вересня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

В ході апаратної особливу увагу було приділено питанням призову громадян на строкову військову службу, а також організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

 

Голова РДА акцентував увагу на необхідності проведення контролю за виконанням запланованих заходів щодо призову громадян на стокову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2015 року.

 

Крім цього, розглянуто низку питань стосовно посилення роз’яснювальної роботи серед людей похилого віку та пільгових категорій громадян щодо оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, продовження ремонтних робіт в закладах охорони здоров’я, благоустрою населених пунктів Балаклійського району.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь