line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Випускниця Балаклійського ліцею пройшла стажування у Брюсселі

IMG 2177З 24 серпня по 13 вересня, за сприяння голови районної державної адміністрації Степана Масельського, випускниця Балаклійського ліцею, студентка Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Марія Коваленко пройшла навчальне стажування у представництві Поморського воєводства Польщі в Європейскому Союзі у Брюсселі.

 

Саме тому, 15 вересня, повернувшись на Батьківщину з Бельгії, відбулась зустріч голови райдержадміністрації Степана Масельського з Марією Коваленко, під час якої студентка розповіла про отриманий досвід під час стажування та враження від перебування на території країн Європейського Союзу.

 

IMG 2172Поморське регіональне бюро ЄС представляє інтереси регіональних і місцевих органів влади, агентства з розвитку Поморського воєводства, регіональних університетів та торгово-промислових палат через інститути Європейського Союзу та представників регіонів Європи та держав-членів.

 

У навчальному стажуванні Україну представляли наша землячка Марія Коваленко та харків’янка Оксана Шиян, до речі, теж студентка Харківського національного економічного університету.

 

Як розповіла Марія, вони брали активну участь у різноманітних заходах: конференціях та зустрічах, виконували ряд вузькоспеціалізованих завдань, пов'язаних із інформаційно-рекламною роллю регіонального офісу, проводили дослідження, допомагали в підготовці інформації для сайту. По закінченню стажування їм були вручені рекомендаційні листи.

 

У вільний час, переважно на вихідних, мали можливість побувати на екскурсіях в Парижі, Амстердамі та середньовічному місті Брюгге.

 

IMG 2174Крім цього, це перший випадок міжнародного співробітництва України з бюро ЄС.

 

На завершення зустрічі Степан Масельський рекомендував і надалі вивчати іноземні мови та підтримувати стосунки з представниками Поморського воєводства, щоб у майбутньому ще раз пройти стажування у країнах Європейського Союзу.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь