line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На даний час віялових відключень електричної енергії не планується. Євгеній Шахненко

shahnenko 116 вересня по завершенню "кущового" засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко поспілкувався з представниками районних ЗМІ та відповів на актуальні запитання.

 

- Євгеній Дем’янович, як ви оцінюєте рівень підготовки Балаклійського району до зими?

 

- Як в Балаклійському районі, так і в інших районах області, загалом ситуація не погана. На даному етапі ми не бачимо проблем у підготовці до опалювального сезону, але звичайно є питання, вирішення яких необхідно прискорити і до 25 вересня їх завершити.

 

Заклади охорони здоров’я, освіти та культури підготовлені повністю, зокрема, немає питань до Балаклійського району, який забезпечений усім необхідним. Також Балаклійщина забезпечена матеріальним резервом.  

 

Теплові мережі готові на 97% і перебувають на завершальній стадії підготовки, але у будь-якому разі необхідно тримати руку на пульсі.

 

Єдине, чому необхідно приділити увагу районному керівництву і представникам КП БРР "Балаклійські теплові мережі" - це питання заборгованості по заробітній платі та своєчасних розрахунків за газ. Підприємство не повинно бути збитковим, діяльність прозора, тарифи обґрунтовані. В свою чергу депутатський корпус та райдержадміністрація повинні контролювати доходи і видатки організації, а населення міста та району мати можливість через мережу Інтернет зайти і дізнатись з чого складено тариф на теплопостачання в м. Балаклія.

 

Загальна ситуація по Балаклійському району задовільна.

 

- Населення турбує питання віялових відключень електричної енергії у зв’язку із зупинкою Зміївської ТЕС. Яка ситуація на підприємстві?

 

- Сказати, що Зміївська ТЕС працюватиме на повну потужність і даватиме електроенергію для усієї держави ми так не можемо, але маємо надію, що вона в опалювальний сезон забезпечуватиме теплом хоча б 15-ти тисячне селище Комсомольське. Зараз на підприємстві проходить накопичення вугілля і ця цифра складає більше 40 тис. тонн.

 

Щодо віялових відключень, то в державі достатньо запасів електричної енергії і по сьогоднішнім даним в зиму ми увійдемо без них. Якщо відключення і будуть, то це проходитиме цивілізовано згідно графіків, не більше двох годин на добу. Але запевняю, на даний час віялових відключень електричної енергії не планується.

 

- Скажіть будь-ласка, минулого року для економії енергоресурсів були тимчасово змінені режими роботи підприємств. Чи будуть цього року запроваджені відповідні заходи?

 

- Звичайно. Обласним і районними антикризовими енергетичними штабами розробляються відповідні заходи щоб усі підприємства Харківської області мали можливість переходити на інші режими роботи – вечірній і нічний. По-перше, це максимально звільнить навантаження з 8-ї до 22-ї години. По друге: встановивши двохзонні лічильники, підприємства у нічний час мають можливість економити власні кошти.

 

Саме тому, провівши відповідні заходи ми матимемо економію і енергоресурсів, і коштів підприємств.

 

- Населення почало замінювати газові котли на котли, які працюють на альтернативних видах палива. У зв’язку з подіями в Донецькій та Луганській області, на скільки Харківська область забезпечена вугіллям?

 

- Я впевнений, що проблем з вугіллям не буде. Всі бюджетні заклади, а також населення буде забезпечено цим видом палива в повному обсязі.

 

На даний час, головне питання – це забезпечити вугіллям Есхарівську та Зміївську ТЕС.

 

- Дякуємо за розмову.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь