line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійський гарнізон щороку серед кращих в обласному рейтингу

IMG 6978Цю тезу журналістам районних ЗМІ підтвердив начальник РВ ГУ ДСНС України в Харківській області полковник Сергій Черепаха під час розмови напередодні професійного свята. – День рятівника в Україні відзначається з 2012 року і був запроваджений на честь вшанування людей, яким щоденно доводиться ризикувати власним здоров’ям, а іноді й життям заради порятунку інших.

 

Це зовсім не високопарні слова. Судіть самі: нашим співробітникам доводиться брати участь у ліквідації пожеж, стихійних явищ, аварій техногенного характеру тощо. Віднедавна додався такий вид, як розмінування, робота з громадянами-переселенцями. Як бачите, спектр нашої діяльності дуже широкий. Варто додати, що тільки на Балаклійщині знаходиться понад 130 об’єктів, віднесених до категорії потенційно небезпечних.

 

IMG 6986З усім названим цілодобово мають управлятися 138 службовців особового складу нашого гарнізону, в тому числі, чотири підрозділи державної пожежної служби. Незважаючи на не зовсім привабливий матеріальний бік (адже середня зарплата трохи більша за 2 тис. грн.), ми повністю укомплектовані штатами, майже відсутній плин кадрів. Люди, які в нас працюють, – це справжні професіонали своєї справи, готові будь-коли стати до виконання своїх обов’язків. Причому, неважливо, де ти знаходишся: на бойовому чергуванні чи на відпочинку. Так, наприклад, було під час ліквідації пожежі на станції Шебелинка.

 

IMG 6982І таких показових прикладів дуже багато. Тому я завжди впевнений у кожному підлеглому. А взагалі можу сказати: міцний моральний дух, патріотизм, високий професіоналізм і знання своєї справи – це якості всіх бійців нашого гарнізону. З 2000 року ми постійні призери в обласному рейтингу, про що свідчать численні грамоти і відзнаки. Упевнений, що так буде й надалі.

 

Хочу привітати весь особовий склад, ветеранів служби зі святом, побажати всім добра і миру. А жителям Балаклійщини, у разі необхідності, завжди прийде на допомогу надійний і професійний рятівник.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь