line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка до зими на особливому контролі керівництва району

В понеділок у малій залі засідань відбулася розширена апаратна нарада голови райдержадміністрації Степана Масельського з керівниками структурних підрозділів РДА, керівниками підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

В ході наради було заслухано інформацію присутніх про планові заходи на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий.

 

Особлива увага голови РДА приділена підготовці комунальних підприємств Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Степан Масельський наголосив на необхідності проведення розрахунків населенням за надані комунальні послуги.

 

Також були розглянуті нагальні питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: проведення ремонту доріг та медичного огляду населення, оформлення житлової субсидії за новим спрощеним порядком.

 

Як повідомила головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Краснокутська, з 30 вересня розпочинається поглиблене медичне обстеження школярів у навчальних закладах Балаклійського району.

 

Крім того, головою РДА Степаном Масельським було акцентовано увагу на здійсненні організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь