line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Савинцях відкрили денний стаціонар

IMG 2496Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт Савинці є структурним підрозділом КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" і надає лікарську допомогу населенню селища Савинці , сіл Довгалівка та Раківка.

 

У зв’язку зі збільшенням відсотка хворих, які отримують лікування в умовах денного стаціонару, для зручності медичного персоналу та створення поліпшених умов лікування таких хворих, було прийнято рішення про переведення денного стаціонару в окрему будівлю.

 

Для проведення капітального ремонту будівлі денного стаціонару з районного бюджету були виділені кошти в сумі 348 тис. грн., що забезпечило встановлення системи опалення та водонагрівача, заміну віконних і дверних блоків на енергозберігаючі, облаштування ганку, проведення внутрішнього ремонту приміщень з дотриманням відповідних санітарних норм, заміну сантехнічного обладнання, придбання нових меблів та медичного обладнання.

 

IMG 2457Крім того, виконаний капітальний ремонт по заміні 17 віконних блоків, здійснений ремонт 3 ганків з заміною вхідних дверей в будівлі Савинської амбулаторії, на що було витрачено 211,5 тис. грн.

 

Саме тому, 22 вересня відбулась урочиста церемонія відкриття денного стаціонару амбулаторії загальної практики - сімейної медицини смт Савинці.

 

У заході взяли участь: голова районної державної адміністрації Степан Масельський, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, голова правління ПАТ "Мегабанк" Олена Жукова, член наглядової ради ПАТ "Балаклійське ХПП" Роман Кіпоть, директор ТОВ АПК "Савинська" Юрій Липовий, завідувач сектору охорони здоров'я РДА Лілія Бабіч, головні лікарі КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марина Руденко та КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Людмила Краснокутська, громадськість селища.

 

IMG 2459Вітаючи мешканців селища із знаковою подією, голова РДА Степан Масельський зазначив: - "Після одного з візитів до Савинської амбулаторії я виступив ініціатором, а депутатський корпус підтримав мою ідею, зробити в Савинцях денний стаціонар з нормальними умовами лікування хворих. І ось цей задум був реалізований. На досягнутому ми зупинятися не збираємося, а продовжуємо працювати у напрямку ремонту ФАПу в с. Довгалівка та терапевтичного відділення смт Савинці. Я від щирого серця бажаю вам ніколи не хворіти, а відвідувати цю амбулаторію тільки з метою профілактики".

 

Завершились урочистості перерізанням червоної стрічки та оглядом приміщення.

 

Також почесні гості подарували для денного стаціонару два холодильника для зберігання медикаментів.

 

Крім цього, представники волонтерського руху Савинської територіальної громади запросили гостей відвідати перший в Балаклійському районі музей "Патріотів України".

 

IMG 2482IMG 2519IMG 2554


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь