line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Своєчасне вирішення проблемних питань – запорука уникнення надзвичайних ситуацій

IMG 812222 вересня в Балаклійській райдержадміністрації відбувся семінар-нарада під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка за участі відповідальних працівників райдержадміністрації, районної ради, керівників органів місцевого самоврядування.

 

До розгляду на семінар було винесено чотири питання. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лідія Гололобова доповіла про виконання місцевих бюджетів у поточному році. Всі місцеві бюджети, за винятком районного, забезпечили виконання дохідної частини. Середній відсоток виконання бюджетів по району становить 105%. Було обговорено резерви наповнення дохідної частини бюджетів, що буде фінансовою базою для проведення розрахунків по запланованих видатках. Лідія Григорівна зазначила, що місцеві бюджети на 2016 рік мають бути затверджені до 25 грудня поточного року і вони не будуть прив’язані до державного бюджету України.

 

IMG 8127Про організацію виконання вимог статті 73 Закону України "Про місцеві вибори" в частині матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, які будуть діяти на території району під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, розповіла керівник апарату РДА Ніна Чернолясова.

 

Незабаром відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад, міського, сільських та селищних голів. У своїй доповіді Ніна Віталіївна наголосила, що, згідно з вимогами статті 73 ЗУ "Про місцеві вибори", органи державної влади, органи місцевого самоврядування, посадові та службові особи в межах своїх повноважень зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, у тому числі, в частині матеріально-технічного забезпечення. Шостого вересня ЦВК, за поданням суб’єктів виборчого права, утворено Балаклійську районну виборчу комісію, яка прийняла постанову про формування складу: однієї міської, трьох селищних та 20 сільських виборчих комісій, які вже розпочали свою роботу. 10 жовтня розпочнуть роботу дільничні виборчі комісії. Всього на території району буде утворено 57 виборчих дільниць. Для забезпечення їх належної роботи відповідними постановами ЦВК встановлені вимоги до дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, норми забезпечення транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою тощо, яких необхідно дотримуватись. Здійснюється моніторинг матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, виявлено певні недоліки. Як акцентувала доповідачка, усі питання з цього приводу мають бути вирішені найближчим часом.

 

У зв’язку з майбутніми виборами також було розглянуто питання про основні вимоги щодо проведення масових заходів (зокрема, правила протипожежної безпеки при організації та проведенні виборів, наявність вогнегасників, евакуаційних виходів тощо) та питання оформлення, встановлення телефонів на виборчих дільницях.

 

IMG 8124Олександр Ситнік, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА, поінформував присутніх про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015–2016 років. Він зазначив, що на сьогодні основне завдання – забезпечити своєчасне включення опалення з настанням опалювального сезону та забезпечити його стале проходження, що значною мірою залежить від стану оплати за житлово-комунальні послуги, тепло- і водопостачання. Органам місцевого самоврядування разом з комунальними підприємствами необхідно активізувати роботу з населенням для забезпечення максимального погашення заборгованості, своєчасно укладати договори газопостачання бюджетним установам. Для забезпечення безперебійного руху транспорту в зимовий період, під час погіршення погодних умов, снігопадів та ожеледиці, розробити схеми очищення доріг від снігу, укласти договори на утримання доріг комунальної власності тощо. О. Ситнік наголосив, що своєчасне вирішення проблемних питань, надання чіткої інформації районним службам – запорука уникнення надзвичайних ситуацій. З цією метою в районі узгоджено порядок взаємоінформування між органами місцевого самоврядування в районі та райдержадміністрацією. Також він зазначив, що на сьогодні з 19 об’єктів, де реалізуються міні-проекти "Разом у майбутнє", на 5-х ще тривають роботи з реконструкції водозабору, капремонту опалювальної системи, каналізації. Відповідним керівникам органів місцевого самоврядування необхідно прискорити виконання робіт на цих об’єктах.

 

Про хід виконання указу Президента від 17 лютого 2015 року "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році" доповідав Євген Мельник, начальник відділу взаємодії з правохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату РДА. Він повідомив, що з 1 вересня в райвійськкоматі працює медична комісія. Призов громадян на строкову військову службу триватиме з 1 жовтня до 30 листопада. Доповідач наголосив, що військовослужбовці строкової служби не будуть направлятися в зону проведення АТО. Крім того, більшість строковиків залишиться проходити службу в військових частинах Харкова та Харківської області. Нагадав про переваги, які мають чоловіки після проходження строкової служби: це й можливість працевлаштування в правоохоронних структурах, і можливість укладання контракту на проходження подальшої служби в Збройних силах України. Згідно з законодавством, за призовниками, які працюють, зберігається місце роботи та середній заробіток на весь період проходження служби. Головам сільських та селищних рад було вказано дотримуватись законодавства з призову громадян та проявити активнішу участь у заходах з призову на строкову військову службу.

 

Під час семінару-наради було поставлено чимало запитань, на які було дано розгорнуті відповіді.

 

IMG 8120IMG 8121IMG 8128


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь