USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Осіннє свято королеви спорту

IMG 5988На стадіоні "Вимпел" відбулося свято легкої атлетики – змагання серед юних бігунів, відкрита першість Балаклійської ДЮСШ "Золота осінь". Для багатьох учасників ці осінні старти виявились, дійсно, "золотими". На запрошення адміністрації Балаклійської ДЮСШ взяти участь у змаганнях відгукнулись команди Ізюмської та Комсомольської ДЮСШ.

Усього 112 дітей стартували в різних видах програми. Команда Балаклійщини була представлена 48 учасниками, які вибороли 14 золотих, 15 срібних та 13 бронзових нагород.

IMG 0173Розпочалися змагання забігами на 60 метрів, потім були змагання зі стрибків у довжину з розбігу, далі стартували найвитриваліші на дистанції 300 м. І кульмінацією "Золотої осені" стали командні естафети. Чемпіони 60-метрівки: Андрій Єрмоленко з БЗОШ №2 та Богдан Однокоз із Савинської ЗОШ, ІІ місце посіли Сергій Цмак з Червоногусарівської ЗОШ, Михайло Сидорович із БЗОШ №3, Рафаель Котляр, Арина Бескорсова з БЗОШ №1, Лілія Герасимович із БЗОШ №2, Поліна Кринська, Софія Кринська та Ліза Онопко з Андріївської ЗОШ №1, на ІІІ місці – Маргарита Акіменко, БЗОШ №3, Аліна Светлічкина, БЗОШ №2, Олександр Тренін, Андріївська ЗОШ №1, Роман Лагута, БЗОШ №2.

На дистанції 300 м перемогу святкували Андрій Єрмоленко з БЗОШ №2, Богдан Однокоз із Савинець, Олександр Тренін з Андріївської ЗОШ №1, Валентина Головіна з Андріївської ЗОШ №1, Лілія Герасимович з БЗОШ №2. ІІ місце вибороли Марія Пугачова з БЗОШ №2, Олексій Атрошенко з БЗОШ №6 та Олександр Котляр з БЗОШ №3. На ІІІ місці – Карина Дерев’янко, Балаклійський ліцей, та Маргарита Акіменко, БЗОШ №3.

IMG 5979Переможцями в стрибках у довжину стали Андрій Єрмоленко, БЗОШ №2, Рафаель Котляр, БЗОШ №3, Маргарита Акіменко, БЗОШ №3, та Евеліна Бескорсова, БЗОШ №1. ІІ місце в цих змаганнях посіли Ростислав Климович з БЗОШ №2, Олег Поздняков з БЗОШ №3, Олексій Атрошенко з БЗОШ №6, а на ІІІ місці – Сергій Цмак з Червоної Гусарівки, Михайло Сидорович з БЗОШ №3, Вікторія Доніна з БЗОШ №6 та Валерія Таранова з БЗОШ №1.

Найцікавіша боротьба розгорнулася в естафеті. Серед найменших перемогла команда Балаклійської ДЮСШ, серед дітей 2005-2006 р. н. наші були третіми, серед 2003-2004 р.н. І місце в команди БЗОШ №3, ІІ – в команди Андріївської ЗОШ №1, серед найстарших перемогла команда Балаклійської ДЮСШ, ІІІ місце в другої команди Балаклійської ДЮСШ. За підсумками змагань буде формуватись команда Балаклійського району для участі в обласних змаганнях.

IMG 6265За підтримки Балаклійської райдержадміністрації переможці та призери в особистій першості нагороджені грамотами та значками, а переможці в естафеті – кубками. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та блискучих виступів у майбутніх стартах. Займайтесь легкою атлетикою! Запрошуємо на змагання з цього виду спорту, які відбудуться 17 жовтня 2015 року на стадіоні "Вимпел".