line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Призов – це оборонна здатність нашої держави. Степан Масельський

28 вересня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

В ході апаратної особливу увагу було приділено питанням призову громадян на строкову військову службу, а також необхідності оформлення житлової субсидії за новим спрощеним порядком.

 

Голова РДА акцентував на необхідності проведення контролю за виконанням запланованих заходів щодо призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2015 року.

 

"Призов – це оборонна здатність нашої держави", - зазначив Степан Іванович.

 

Як повідомила завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації Лілія Бабіч, відповідно до розробленого графіку здійснюються комплексні медичні обстеження населення Балаклійського району виїзними бригадами лікарів КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" та "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". На сьогодні в 15 населених пунктах вже проведений відповідний огляд.

 

Крім цього, керівником району наголошено на необхідності здійснення належних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Приділити значну увагу основним вимогам щодо проведення масових заходів, зокрема пожежної безпеки при організації та проведенні виборів, наявність вогнегасників, евакуаційних виходів, питання встановлення телефонів на виборчих дільницях тощо. 

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь