line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Одним з нагальних питань сьогодення є енергоефективність

IMG 745929 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, під час якого значну увагу було приділено питанню готовності житлово - комунальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо - зимовий період 2015–2016 років.

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко у своєму виступі ознайомив членів колегії, запрошених з готовністю житлово-комунальної сфери, закладів освіти, охорони здоров'я та культури до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Як повідомив Вячеслав Олександрович, на сьогодні теплове та водопровідно-каналізаційне господарства на 100% готові до зими. У житловому фонді комплексно підготовлено 470 або 100% житлових будинків, у тому числі 417 будинків комунальної власності, 35 - ОСББ та ЖБК, 13 - відомчих житлових будинків.

 

IMG 7491"Значною залишається заборгованість населення перед комунальними підприємствами Балаклійського району. Саме тому, органи місцевого самоврядування разом з комунальними підприємствами повинні максимально активізувати роботу з населенням щодо забезпечення поточних розрахунків за житлово-комунальні послуги та максимального погашення заборгованості.", - зазначив перший заступник РДА.

 

Вячеслав Тищенко зазначив, що з місцевих бюджетів на умовах співфінансування перераховано Службі автомобільних доріг у Харківській області кошти в сумі 1 млн. 465 тис. грн. на поточний ремонт ділянок автодоріг загального користування від смт Андріївка до смт Червоний Донець, в селах Асіївка, Вишневе, Лозовенька, Мілова, Шебелинка та Явір. Філією "Балаклійський райавтодор" виконано роботи по поточному ремонту зазначених ділянок автодоріг загального користування в повному обсязі.    

 

До обговорення актуальних питань долучились начальники комунальних підприємств, які забезпечують жителів району теплом, водою, надають житлово-комунальні послуги, а також керівники відділів та секторів РДА.

 

IMG 7505Голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на необхідності приділити значну увагу енергозбереженню та енергоефективності.

 

"Керівникам закладів освіти, культури, охорони здоров’я провести всі необхідні заходи з метою мінімізації втрат тепла в ході опалювального сезону, а підприємствам ЖКГ здійснити утеплення всіх під’їздів багатоквартирних будинків", - зазначив Степан Іванович.

 

Крім цього, члени колегії вирішили підготувати звернення до Служби автомобільних доріг України в Харківській області та Харківської обласної державної адміністрації щодо стану доріг загального користування в Балаклійському районі.

 

З доповідями про здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також про соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці, виступили начальник служби у справах дітей Леся Молодовець і начальник управління соціального захисту населення Лариса Блудова.

 

Також були заслухані звіти про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади Вербівського та Вишнівського сільського голови.

 

IMG 7501IMG 7516IMG 7539


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal