line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

30 вересня - День усиновлення

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Недарма День Усиновлення співпав у один день зі святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Адже крок до усиновлення дитини складається по-перше, з любові до дітей, по-друге, надії зробити їх щасливими, по-третє, віри в майбутнє.

 

"Нет ничего больней на этом свете,
Чем встретить взгляд ребёнка-сироты,

В его глазах весеннего рассвета
Вопрос сердечный:"Мамочка, где ты?"

 

Ніхто з нас не заперечить, що дитинство починається з матері. Вона найрідніша та найдорожча в цілому світі людина. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла – це Книга життя, з якою ми вирушаємо в далекі світи. Це Книга про радощі й тривоги, про вміння творити правду й добро. А серед усіх премудрощів материнської науки, найперша – любити дітей. Адже зростаючи в любові і злагоді, людина буде також любити і поважати своїх дітей. Але, нажаль, не кожна дитина має можливість зростати в сім’ї і отримати у спадок від матері Книгу життя. Діти які, позбавлені батьківського піклування, мріють відчути сімейне тепло, любов матері та підтримку батька. Навіть дорослі мріють якнайдовше відчувати любов батьків, їх турботу, підтримку, мати можливість їх обійняти та допомогти, знати, що є у світі рідні люди, до яких можна звернутись за допомогою чи порадою і тобі не відмовлять.

 

Саме мати й батько – перші вихователі своїх дітей. Всі ми знаємо, що навіть найкращі вихователі будинків дитини та шкіл-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не зможуть замінити дитині батька і матір. Щоб виховувати дитину, треба віддавати їй своє серце, любити її. Але й цього замало. Потрібні ще почуття відповідальності, терпіння, знання особливостей дитини та вміння виховувати.

 

Що саме відчувають та з якими проблемами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину, ми можемо лише здогадуватися. Адже вони не знають минулого дитини, що їй довелося пережити, що вона пам’ятає зі свого минулого, можливо в неї є якісь неприємні спогади, в неї почало формуватися негативне ставлення до навколишнього світу та оточуючих людей. І тут велика відповідальність лягає на плечі нових батьків. Саме вони повинні допомогти дитині навчитися правильно сприймати навколишній світ, навчити розрізняти поняття "добра і зла", "любові та ненависті", "підтримки", "поваги" та ін., допомогти дитині відчути себе бажаною, любимою, потрібною та найкращою.

 

І навіть ці недоліки не впливають на рішення людей – усиновити дитину, подарувати їй любов. Недарма кажуть у народі "Мати не та яка народила, а та яка виховала". Мати – це невичерпне джерело добра, все розуміння і всепрощення. Завдяки її життєлюбству, милосердю й безкорисливості створюється, міцніє і зростає сім’я.

 

Лише в умовах достатнього і доброго спілкування в сім’ї дитина привчається шанобливо ставитись до інших, вчитися бути щирою, перейматися радощами і прикрощами близьких, турбуватися про них. Батьки передають дітям знання, своє розуміння навколишнього світу, досвід.

 

Тож, шановні громадяни, давайте не будемо байдужими, може саме на Вашу любов чекає дитина, яка виховуються в державному закладі, мріє стати членом саме Вашої родини.

 

Батькам, які вже подарували таким дітям сімейне тепло та свою любов, хочеться від щирого серця подякувати за Вашу добру справу, небайдужість до долі дітей, та привітати їх з цим чарівним святом, побажати любові, добра, терпіння, злагоди та взаєморозуміння.

 

Подорослішав, діти, саме завдяки Вам, зрозуміють, якою повинна бути сім’я, які мають бути відносини між членами сім’ї, в них будуть закладені сімейні традиції, певні поняття та норми суспільства.

 

Коли міцна родина, то й держава сильна!

 

Якщо у Вас виникло бажання взяти дитину у родину, подарувати їй любов та ласку - не зволікайте! Звертайтеся до служби у справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб. 114, 115, тел. 5-44-85, 2-91-14.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь