line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійській лікарні відкрили відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги

IMG 2860У четвер відбулась урочиста церемонія відкриття відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня".

 

Перерізати стрічку та оглянути оновлене приміщення приїхали і почесні гості: голова районної державної адміністрації Степан Масельський, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, голова обласного благодійного фонду "Даруй добро", депутат районної ради Анатолій Русецький, перший заступник голови правління ПАТ "Мегабанк" Олександр Лащенко, директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" Оксана Супрун, завідувач сектору охорони здоров'я РДА Лілія Бабіч.

 

Відкриваючи захід головний лікар КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марина Руденко зазначила, що другий рівень надання медичної допомоги населенню району здійснює Балаклійська лікарня, до складу якої входять поліклінічне відділення з денним стаціонаром на 150 ліжок і цілодобовий стаціонар на 410 ліжок.

 

IMG 2838Потужна матеріально-технічна база медичного закладу та високопрофесійний колектив медпрацівників дозволяє проводити широкий діапазон лікувальних процедур та діагностичних методів дослідження, бути базою для підготовки лікарів - інтернів.

 

Цього року здійснені капітальні ремонти дахів пологового та поліклінічного відділення, проведені внутрішні ремонтні роботи приміщень та замінені дерев’яні віконні та дверні блоки відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, пологового відділення.

 

Також за кошти районного бюджету придбано м’який інвентар для стаціонару центральної клінічної районної лікарні, закуплене медичне обладнання для відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.

 

IMG 2845На всі ці цілі використані кошти у сумі 2,1 млн. грн.

 

Вітаючи працівників закладу із знаковою подією в житті району, голова РДА Степан Масельський запевнив, що на досягнутому зупинятися ніхто не збирається, а роботи по створенню якісних умов для лікування хворих та зручності медичного персоналу будуть продовжуватися.

 

"Ми запланували і далі рухатися у даному напрямку, і вже до кінця 2015 року відремонтуємо 80% медичних закладів Балаклійського району", - зазначив Степан Іванович.

 

Крім цього, почесні гості оглянули оновлені приміщення закладу та поспілкувались з трудовим колективом.

 

IMG 2835IMG 2848IMG 2887


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь