line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі розпочнеться опалювальний сезон якщо середньодобова температура буде триматися нижче 8 градусів

5 жовтня, відповідно до плану основних заходів Балаклійської районної державної адміністрації на поточний тиждень, головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та її апарату, керівниками організацій та установ району.

 

В ході наради було заслухано інформацію присутніх про планові заходи на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий. 

 

Особлива увага голови РДА приділена готовності комунальних підприємств Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Степан Масельський наголосив: "Якщо середньодобова температура буде триматися нижче 8 градусів будемо розпочинати опалювальний сезон. Особливо, це стосується закладів освіти, охорони здоров’я та культури".

 

Також було розглянуто нагальне питання, яке потребує особливої уваги, а саме: оформлення житлової субсидії за новим спрощеним порядком.

 

Крім цього, начальник управління агропромислового розвитку РДА Олексій Верещака повідомив, що сільськогосподарські підприємства Балаклійського району розпочали збирання цукрового буряку.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь