line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За чотири роки в нашому районі реалізовано 50 міні-проектів

IMG 3142У п'ятницю, напередодні Дня працівників освіти, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, Балаклійський міський голова Олександр Літвінов, депутати Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Іван Столбовий побували в кількох освітянських закладах району, де цього року в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" були успішно реалізовані міні-проекти з енергозбереження.

 

IMG 3099Це Бригадирівська школа, Борщівський НВК, Балаклійські другий та сьомий дитячі садки, Балаклійська дитяча музична школа, де замінені на металопластикові вікна. Також відвідали Вербівський дитячий садок, де проведено роботи з утеплення будівлі.

 

У ході зустрічей з педагогічними колективами Степан Масельський, Людмила Немикіна, Іван Столбовий, у першу чергу, привітали вчителів та вихователів з професійним святом. Кращі представники освітянської галузі за вагомі професійні здобутки були відзначені Подяками та Грамотами голови Харківської обласної ради, які під схвальні оплески присутніх вручила Людмила Немикіна. Щедрим подарунком для шановних гостей стали маленькі концерти, які в кожному дитячому садку підготували вихованці.

 

IMG 3000Керівники навчальних закладів, висловлюючи вдячність за допомогу у втіленні в життя міні-проектів, поділилися з головою райдержадміністрації та депутатами позитивними враженнями від досягнутого. Адже після проведених робіт з енергозбереження в приміщеннях шкіл, НВК та садочків стало світло та затишно, зберігається дорогоцінне тепло і діти навчаються та виховуються в комфортних умовах, що позитивно впливає на їхнє здоров’я.

 

IMG 3159Взагалі, за сприяння районного керівництва, за підтримки обласних депутатів і, що важливо, завдяки ініціативності самих громад наш район досяг вагомих результатів у реалізації міні-проектів обласного конкурсу "Разом у майбутнє". Протягом чотирьох років на території району було втілено в життя 50 таких проектів, спрямованих на енергозбереження, енергоефективність та екологічність. Зокрема, здійснено заміну вікон, дверей та систем опалення в закладах освіти, культури та охорони здоров’я. Проведено утеплення будівлі Вербівського дитячого садка. "За ініціативи бюджетної комісії обласної ради, яку я очолюю, були внесенні зміни в гуманітарну обласну програму з покращання санітарних умов у школах області, у тому числі, і в школах Балаклійського району: в Асіївській, Андріївській, Яковенківській та Балаклійській ЗОШ №3 були збудовані внутрішкільні туалети. Маю надію в подальшому цю програму також лобіювати. Адже, щоб сьогодні, в двадцять першому столітті, наші діти ходили на вулицю в туалет – це недопустимо, вони повинні навчатися в гідних умовах", – підкреслила Людмила Немикіна. Також цього року в ПДОЗ "Олімпія" встановлено нові екологічні санітарні блоки. Здійснено реконструкцію водозабірних споруд у сільських населених пунктах та інше. Тобто, в рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" виконана колосальна робота.

 

IMG 3154Одним з ініціаторів заснування обласного конкурсу міні-проектів та втілення його в життя є Людмила Немикіна. Тому, відповідаючи на запитання журналістів щодо майбутнього конкурсу, вона висловила впевненість, що конкурс і надалі буде жити і допомагати громадам вирішувати ще багато нагальних проблем.

 

– Людмило Петрівно, Ви зсередини знаєте всі проблеми, які є в громадах нашого району. Над якими питаннями Ви плануєте працювати в подальшому?

 

IMG 3310– Проблем дуже багато, і мені як діючому депутату протягом кількох каденцій всі ці проблеми відомі. І хоча для їхнього вирішення зроблено дуже багато, цього, звичайно, недостатньо. Тому маю надію, що й надалі продовжу реалізовувати всі проекти, а жителі Балаклійського району будуть мені підказувати, які проблеми потрібно вирішувати в першу чергу. Наша країна складається з кожного села, кожного селища, кожного маленького міста і все починається саме з найменшої територіальної громади, з кожної родини. Інтереси кожної громади повинні бути враховані та представлені на обласному рівні, що я й буду робити.

 

IMG 3212IMG 3277IMG 3339


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь