line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Золота перемога на "Золотій осені"

Xgngk8eRqh0В місті Первомайський відбувся ювілейний 20-й регіональний конкурс естрадної пісні "Золота осінь-2015". Балаклійщину на конкурсі представляли народний театр естрадної пісні "Сім нот" районного Будинку культури у складі Оксани Окомельченко, Олени Бабакової, Костянтина Горішнякова та Андрія Антонова, який також брав участь як соліст.

 

Дуже тепло, бурхливими оплесками, вигуками "браво" зустрічали глядачі "Сім нот" та Андрія Антонова, які відповідально готувались до конкурсу та не на жарт хвилювались, бо суперники були дуже сильними. Але хвилювання та ретельна підготовка не були марними. Глядача та об’єктивне професійне журі вразив оксамитовий тембр і душевне виконання конкурсних номерів Андрія Антонова, а також співоче багатоголосся, органічність, вдало підібраний репертуар колективу "Сім нот", виступ якого прикрасила хореографічна постановка танцювального колективу "Барвінок" ЦДЮТ (кер. В.Підопригора).

 

PAQK91Oq6OEУ своєму виступі директор Первомайського ДК "Хімік", засновник конкурсу "Золота осінь", Олександр Троцко, зазначив: "Конкурс у нас чесний, хто талановитий, той і переможе!". … І ось нарешті настала довгоочікувана мить нагородження! Свою чесну перемогу здобула талановита Балаклія!

 

У дорослій віковій категорії серед солістів І місце зайняв Андрій Антонов. Серед ансамблів І місце  - народний театр естрадної пісні "Сім нот", керівник Оксана Окомельченко. Наші переможці нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь