line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Протопопівці інспектори ПАТ "Харківгаз" централізовано проведуть перезаключення договорів на постачання природного газу

IMG 3423У середу голова районної державної адміністрації Степан Масельський відвідав Протопопівську сільську раду, де провів виїзний особистий прийом громадян, оглянув фульдшерсько-акушерський пункт с. Протопопівка та поспілкувався з активом територіальної громади.

 

Під час прийому перед головою РДА порушили питання своєчасного отримання квитанцій та переоформлення договорів на використання природного газу. В телефонному режимі начальник газового підприємства пообіцяв, що договори з постачальниками газу в с. Протопопівка будуть переоформлені через відповідальних інспекторів до кінця тижня, а також відпрацюють ситуацію з квитанціями.

 

IMG 3427Крім цього, жителі с. Протопопівка звернулись за допомогою у вирішенні питання якості хліба, який завозиться з м. Балаклія. Степан Іванович запевнив, що директор "Балаклійського хлібозаводу" Сергій Рянський пообіцяв особисто проконтролювати поставки хлібобулочних продуктів до с. Протопопівка.

 

Ще було звернення щодо оновлення втрачених документів для оформлення пільгової пенсії.

 

В ході зустрічі з активом Протопопівської територіальної громади були обговорені питання соціально-економічного розвитку села та нагальні проблеми.

 

IMG 3435Так, жителі населеного пункту прохали збудувати кладку через річку Сіверський Донець в с. Протопопівка, завершити заміну вікон в навчально-виховному комплексі, здійснити поточний ремонт доріг та ФАПу. Масельський С.І. запевнив, що вирішення озвучених питань абсолютно реальне і найближчого часу буде здійснено.

 

Після оглядин фельдшерсько-акушерського пункту Степан Масельський в телефонному режимі дав доручення проектній організації провести заміри балконних, віконних та дверних блоків у медичному закладі зважаючи на те, що з місцевого бюджету будуть виділені кошти на ці цілі. У найближчий час роботи по енергозбереженню та енергоефективності будуть проведені.  

 

IMG 3448IMG 3459IMG 3463


 

 

IMG 3468IMG 3482IMG 3491


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь