line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині новий очільник ДАІ

IMG 8776Наказом начальника УМВС України в Харківській області №508 від 25 вересня 2015 року на посаду начальника відділення ДАІ з обслуговування Балаклійського району та міста Балаклія призначено майора міліції Віталія Юрійовича Карабанова. Минулого понеділка новий керманич районного ДАІ був представлений колективу.

 

Віталій Карабанов родом з Балаклійщини. У правоохоронних органах працює з 2000 року. Трудову діяльність починав з інспектора Державтоінспекції Ізюмського, а згодом і Первомайського районів. Пройшовши кар’єрними сходинками від інспектора до старшого інспектора, в 2010 році був призначений на посаду начальника ДАІ Зміївського району, яку займав до нинішнього року. Нового керівника колективу ДАІ представив т.в.о. начальника відділу моніторингу та юридичного забезпечення управління ДАІ в Харківській області підполковник Володимир Козека.

 

IMG 8758Окреслюючи основні завдання, які наразі стоять перед автоінспекцією, він акцентував увагу на роботі із зниження аварійності та травматизму під час дорожнього руху, у тому числі, й дитячого. Хоча, як зазначив Володимир Володимирович, працівники Балаклійського відділу ДАІ, в складі якого працюють троє державтоінспекторів та керівник, відзначаються серед кращих в області. "До функціональних обов’язків державних автоінспекторів входить нагляд за дорожнім рухом, нагляд за станом доріг, попередження порушень правил дорожнього руху, профілактика аварійності, в тому числі, і дитячої. На сьогодні аварійність у районі знижена за всіма позиціями. Це і є основним показником роботи підрозділу ДАІ. Вважаю, що В.Ю.Карабанов є справжнім професіоналом, який досяг певних результатів у професійній діяльності, і під його керуванням підрозділ ДАІ буде і надалі виконувати всі поставленні завдання", – зазначив Володимир Козека.

 

Користуючись нагодою, кореспонденти районних ЗМІ звернулися до нього із запитанням щодо реформування служби Державтоінспекції.

 

- У системі МВС тривають кардинальні зміни, зокрема, створюються нові підрозділи патрульної служби. Наскільки ці зміни торкаються служби державної автоінспекції?

 

– Згідно з положенням про національну поліцію, підрозділи Державтоінспекції будуть існувати до 31 грудня 2016 року, а нині триває перехідний етап. Тобто реформування відбуватиметься поетапно. Але вже в таких містах, як Київ, Харків, Львів, Одеса і на черзі Дніпропетровськ підрозділи Державтоінспекції замінені новою патрульною службою. Але райони та дороги державного значення поки що залишаються в підпорядкуванні Державтоінспекції.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь