line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сход громадян в Жовтневому

IMG 390512 жовтня відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Степана Масельського та директора ГПУ "Шебелинкагазвидобування", депутата Харківської обласної ради Юрія Фесенка з жителями с. Жовтневе Асіївської сільської ради.

 

У заході також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, Асіївський сільський голова Віталій Красиля, директор СТОВ "Степове" Олена Дембицька, відповідальні працівники РДА та керівники служб Балаклійського району.

 

IMG 3923На початку сходу Асіївський сільський голова озвучив основні напрямки роботи депутатського корпусу сільської ради, її виконавчого комітету та соціально-економічні перспективи розвитку громади.

 

З доповіддю виступила також директор СТОВ "Степове" Олена Дембицька та директор ГПУ "Шебелинкагазвидобування" Юрій Фесенко, які проінформували про підсумки роботи своїх підприємств у 2015 році та плани на 2016.

 

Під час сходу громадян були надані відповіді на запитання мешканців с. Жовтневе. Так, порушувались питання відновлення вуличного освітлення, вирубки аварійних дерев, сталого мобільного і інтернет-зв’язку, ремонту доріг, заповнення вакантної посади завідувача ФАПу.

 

IMG 3930На всі порушені питання керівництвом району надані усні роз’яснення та взяті під особистий контроль виконання.

 

Крім цього, громадяни звернулись з проханням змінити час руху автобусного рейсу с. Жовтневе – м. Балаклія. Люди аргументували це тим, що зачасту на 20-30 хвилин не встигають на електричку. Керівник підприємства ТОВ "Авто-ОВІ", що здійснює перевезення пасажирів, запевнив, що з понеділка час руху буде змінено.

 

IMG 3947Також було акцентовано увагу жителів Жовтневого на необхідності в отриманні житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала детальні роз’яснення щодо нового спрощеного механізму отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

За дорученням Степана Масельського працівники управління соціального захисту населення організовано здійснять прийом заяв на отримання субсидії від жителів с. Жовтневе, у визначений день, в приміщенні СТОВ "Степове".

 

IMG 3908IMG 3953IMG 3955


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal