line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Його професія – військовий

VladislavУ рамках підготовки до відзначення Дня захисника України відбулась зустріч балаклійських ліцеїстів, педагогів цього навчального закладу з балаклійцем, колишнім учнем ліцею Владиславом Галкіним. Свого часу він закінчив Харківський військовий ліцей та Одеську військову академію. Наразі Владислав бере участь в антитерористичній операції, має статус учасника бойових дій.

 

 

Владиславу всього 21 рік, він вродливий, молодий, а вже командир роти, знається на воєнних премудростях, йому довіряють життя людей.

 

Батьки, боячись за життя свого старшого сина, просили його уникнути участі у військовій операції, пропонували різні варіанти, але він чітко й однозначно відповів: "Якщо не я, то хто воюватиме? Я ж військовий!"

 

Затамувавши подих, юнаки й дівчата слухали розповідь гостя про нелегкі воєнні будні, про побутові незручності, про перший похід у розвідку, про смерть бойових товаришів, про поранення, лікування в госпіталях, про міста, де довелось воювати.

 

Слухачі поставили Владиславу багато запитань, подарували йому квіти і щирі оплески, побажали, щоб сили небесні берегли його від куль, а війна швидше закінчилася.

 

Про якнайшвидше встановлення миру мріє й сам Владислав, тепер ще й студент-заочник Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Юнак відбуде короткочасну відпустку, яку надало йому командування на установчу сесію, а потім знову повернеться до бойових рубежів, щоб захищати наш спокій.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь