line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Готуємося до Дня захисника України

2У навчальних закладах району проводиться безліч заходів з патріотичного виховання: зустрічі з ветеранами, участь в акціях, спортивних змаганнях, волонтерська допомога, екскурсії, походи країною, відвідання музеїв тощо. Але такими, що найцікавіші учням, є зустрічі з випускниками.

 

Так, напередодні Дня захисника України учні Балаклійського ліцею зустрілись із випускником 2010 року Артемом Гутником, який несе службу в зоні антитерористичної операції на сході України.

 

1Він розповів про своє навчання після закінчення ліцею, про перші життєві випробування, про військову службу, зустрічі з волонтерами, про відношення мирного населення до воїнів-захисників цілісності України, про друзів-побратимів і закликав учнів учитись сумлінно, вчити математику, бо без неї на війні важко, вчити англійську, любити своїх батьків, Батьківщину, цінувати те, що вони зараз мають. Він зараз там, щоб захищати нашу мирну працю і спокій.

 

Учні подарували йому, його мамі квіти та побажали, щоб війна закінчилась якнайшвидше і він повернувся живим і здоровим.

 

*   *   *

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу районною радою старшокласників з 05 по 15 жовтня 2015 року в начальних закладах району проводиться Всеукраїнська молодіжна та дитяча акція "Напиши листа захиснику України".

 

У рамках відзначення Дня захисника України в начальних закладах проводяться різноманітні заходи, серед яких і зустрічі з воїнами АТО. Так, учні Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 мали змогу спілкувалися з Подолян В.В. та Коров’янським В.М., які розповіли по свої військові будні, міцну солдатську дружбу і закликали учнів сумлінно навчатися, виховувати в собі силу волі, міцність духу та патріотизм.

 

3IMG 2370IMG 2376


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь