line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сходи громадян

IMG 063015 жовтня з метою обговорення соціально-економічного розвитку та нагальних проблем громад відбулись зустрічі керівництва району з жителями Яковенківської, Бригадирівської та Вишнівської сільських рад.

 

 

У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, голова правління ПАТ "Мегабанк" Олена Жукова, член наглядової ради ПАТ "Балаклійське ХПП" Роман Кіпоть, Яковенківський, Бригадирівський, Вишнівський сільські голови, директори сільськогосподарських підприємств, що здійснюють свою діяльність на території відповідних рад, керівники служб Балаклійського району.

 

На початку сходів сільські голови озвучили основні напрямки роботи депутатських корпусів сільських рад, її виконавчих комітетів та соціально-економічні перспективи розвитку громад.

 

IMG 0546З доповідями виступила також директори ТОВ ІАК "Балінвест" Павло Мартинов та в. о. голови правління ПАТ "Балаклійське ХПП" Олег Кійко, які проінформували про підсумки роботи своїх підприємств у 2015 році та плани на 2016.

 

Під час сходів громадян були надані відповіді на запитання жителів громад. Так, у Яковенковому порушувались питання відкриття на базі Яковенківської ЗОШ навчально-виховного комплексу, зміни часу руху автобусу за маршрутом с. Яковенкове - м. Балалія, ремонт системи опалення в сільському клубі.

 

Бригадирівців турбує відсутність водопостачання у ФАПі, вуличне освітлення та робочі місця на селі. Крім цього, стан доріг є основною проблемою як Бригадирівки, так і Яковенкового.

 

IMG 0719У Вишневій нагальними проблемами є ремонт 1 км водогону та системи опалення в сільському клубі. У школу потрібен викладач англійської мови, на даний час школярі вивчають німецьку, а також необхідно замінити огорожу навчального закладу.    

 

На всі порушені питання керівництвом району надані усні роз’яснення та взяті під особистий контроль виконання.

 

Також було акцентовано увагу жителів громад на необхідності в отриманні житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала детальні роз’яснення щодо нового спрощеного механізму отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

IMG 0548IMG 0563IMG 0640


 

 

IMG 0646IMG 0559IMG 0691


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь