line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Фініш спортивного сезону на Балаклійщині

IMG 1607У суботу голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова обласного благодійного фонду "Даруй добро", депутат районної ради Анатолій Русецький, директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" Оксана Супрун взяли участь у закритті легкоатлетичного та футбольного сезонів на Балаклійщині.

 

Почесні гості в урочистій атмосфері, на стадіоні "Вимпел", вручили кубки, медалі, грамоти та вимпели переможцям та призерам районних змагань.

 

*   *   *

 

IMG 1498На стадіоні "Вимпел" відбулась першість Балаклійської ДЮСШ "Юні надії спорту" з легкої атлетики, де змагались діти різних вікових груп на дистанції 60 м та в комбінованій естафеті.

 

Загальна кількість учасників - 80 вихованців Балаклійської ДЮСШ відділення легкої атлетики та футболу.

 

Переможцями стали - Гелашвілі Вікторія (БЗОШ №2) та Котляр Рафаель (БЗОШ №3), Акіменко Маргарита (БЗОШ №3) та Однокоз Богдан (Савинська ЗОШ №1 відділення футболу), Головіна Валентина (Андріївська ЗОШ №1 відділення футболу) та Сидорович Михайло (БЗОШ №3), Додова Зульфія (БЗОШ №3) та Лагута Роман (БЗОШ №2).

 

IMG 1518Другі місця посіли - Пащенко Мілана (БЗОШ №2) та Городинський Богдан (Андріївська ЗОШ №1 відділення футболу), Котляр Олег (БЗОШ №3), Барська Вікторія (БЗОШ №6) та Трєнін Олександр (Андріївська ЗОШ №1 відділення футболу), Свєтлічкіна Альона (БЗОШ №2) та Воронов Олексій (БЗОШ №3), Івасів Анастасія (БЗОШ №6) та Демочко Олександр (БЗОШ №3).

 

Треті місця вибороли - Бескорсова Евеліна (БЗОШ №1) та Сугатов Владислав (Андріївська ЗОШ №1 відділення футболу), Пугачова Марія (БЗОШ №2) та Максименко Олександр (Савинська ЗОШ №1 відділення футболу), Бескорсова Аріна (БЗОШ №1) та Садовнік Валерій (БЗОШ №1), Терський Даніл (Андріївська ЗОШ №1 відділення футболу), Болдир Лілія (БЗОШ №3) та Ясенко Дмитро (Червоногусарівський НВК).

 

IMG 1520В естафеті перемогли команди смт Андріївка (2007 р.н. та молодші, тренер Чаговець В.В.), Балаклійської ДЮСШ (2005-2006 р.н. тренер Решетняк А.П.), БЗОШ №3 (2003-2004 р.н. тренер Черненко В.В.), Балаклійської ДЮСШ (2001-2002р.н. тренер Решетняк А.П.). Другі місця - Балаклійська ДЮСШ (2007 р.н. та моллодші збірна БЗОШ №2 та №6, тренери Тарасова А.С. та Коробка І.А.), Балаклійська ДЮСШ (2005-2006 р.н. збірна БЗОШ №2 та №6, тренери Тарасова А.С. та Коробка І.А.) ,Балаклійська ДЮСШ (2003-2004 р.н. БЗОШ №2, тренер Тарасова А.С.), Балаклійська ДЮСШ (2001-2002 р.н. с. Яковенкове, тренер Федоріна Ю.І.). Третє місце у Балаклійської ДЮСШ (2007 та мололодші, тренер Решетняк А.П.)

 

*   *   *

 

IMG 1553Добіг до закінчення і відкритий дитячий футбольний турнір "Золота осінь", що проходив у Балаклії з 5 вересня по 17 жовтня на стадіоні "Вимпел". У змаганні прийняли участь 15 команд, а загальна кількість учасників склала 150 юних футболістів.

 

У віковій категорії 2002-2004 р.н. взяли участь:

- ДЮСШ Балаклія (відділення боксу)

- ДЮСШ Савинці (відділення футболу)

- "Авто-ОВІ"

- Колос Вербівка  

- Колос Борщівка  

- Колос Шевелівка  

- Колос Нафтовиків

- Колос Яковенково

 

IMG 1586У віковій категорії 2005-2007 р.н.:

- ДЮСШ Балаклія (відділення боксу)

- ДЮСШ Андріївка (відділення футболу)

- ДЮСШ Пятигірськ (відділення футболу)

- Вимпел Балаклія

- Колос збірна      

- Волохів Яр (Чугуївський р-н)

- Колос Вербівка  

 

IMG 1554Півтора місяці напруженої боротьби виявили найсильніших футболістів Балаклійського району серед дитячих команд.

 

За підсумками турніру чемпіонами стала у віковій категорії 2002-2004 р.н. команда Балаклійської ДЮСШ із смт Савинці відділення футболу (тренер Зубко Ю.М.), друге місце у команди Балаклійської ДЮСШ м. Балаклія відділення боксу (тренер Цюпка Р.П.), третє – команда "Авто-ОВІ" (тренер Прилєпов В.).

 


У віковій категорії 2005-2007 р.н. перемогла команда Балаклійської ДЮСШ з смт. Андріївка відділення футболу (тренер Чаговець В.В.), друге місце виборола команда Балаклійської ДЮСШ м. Балаклія відділення боксу (тренер Цюпка Р.П.), третіми фінішувала команда "Палацу спорту" "Вимпел" (тренер Срібний В.М.).

 

IMG 1618Кращими гравцями турніру серед 2002-2004 р.н. було визнано Галкіна Івана (БЗОШ №2 відділення боксу), Шевченка Дениса (Андріївська ЗОШ №1), Батуркіна Сергія (Шевелівська ЗОШ), Баранця Сергія (Савинська ЗОШ №1). Серед 2005-2007 р.н. кращими були Трєнін Олександр (Андріївська ЗОШ №1), Терський Костянтин (Андріївська ЗОШ №1), Подколзін Антон (Савинська ЗОШ №1), Єврашкін Єгор (БЗОШ №2 відділення боксу).

 

У перспективі турнір стане традиційним. Також заплановано проведення дитячого футбольного турніру з футзалу на базі спортивного комплексу "Зірка" (в/ч А-1352) та весною на відкритому майданчику стадіону "Вимпел".

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal