line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Сьогодні ми обираємо, насамперед, людей, які будуть опікуватися розвитком Балаклійського району". Степан Масельський

simУ неділю, 25 жовтня, відбудуться місцеві вибори. Тому напередодні цієї важливої події журналісти районних ЗМІ звернулися до голови районної державної адміністрації з проханням відповісти на кілька запитань.

 

 

– Степане Івановичу, наскільки Балаклійський район готовий до виборів?

 

– Усі виборчі дільниці, а в нас їх п’ятдесят сім – п’ятдесят шість звичайних і одна спеціальна, – повністю матеріально-технічно забезпечені. Це й готовність приміщень, і забезпечення зв’язком, освітленням, обігрівом, тобто все, що залежало від органів місцевої та виконавчої влади, ми зробили. У період підготовки до виборів з областю були проведені дві селекторні наради. Також ми врахували протипожежний стан дільниць, тобто всі питання відпрацьовані належним чином. Зараз уже на місця передані бюлетені, які взяті під охорону районним відділом міліції. Усе йде за графіком, і я сподіваюсь, що в плані проведення виборів у нас, у Балаклійському районі, як завжди, проблем не буде.

 

– Степане Івановичу, наскільки є важливими місцеві вибори з огляду на останні зміни і в бюджетному Кодексі, і, взагалі, в формуванні нашого життя?

 

– По-перше, ми сьогодні обираємо тих людей, які будуть опікуватися розвитком, у першу чергу, Балаклійського району. Сьогодні ми обираємо сільських, селищних, міського голів, депутатів сільських, селищних, міської, районної та обласної рад. Це ті люди, які безпосередньо живуть, працюють серед нас, серед жителів, люди, які приймають і затверджують бюджети сіл, селищ, міст, району, області, від яких залежить нормальне функціонування всіх наших закладів освіти, охорони здоров’я, дошкільних закладів. Це дуже важливі вибори, і я запрошую виборців прийти, визначитися і обрати таких людей.

 

– Наскільки активно проходило висування кандидатів та наскільки активними були під час виборчої кампанії політичні сили, партії?

 

– Тут потрібно зазначити, що відбулися зміни в Законі про місцеві вибори, і депутатів до Харківської обласної, Балаклійських районної, міської рад ми обиратимемо за відкритими партійними списками. У бюлетені буде зазначено як політичну партію і районну чи обласну організацію, так і прізвище кандидата, закріпленого за округом. Це, безумовно, вносить певні складнощі, тому що не всі люди розуміються в цій системі, оскільки виборець одночасно голосує і за партію, і за кандидата, який потенційно може представляти інтереси тої чи іншої громади в міській, районній або обласній раді. На мій погляд, насамперед виборець повинен звертати увагу на прізвище, на конкретну людину, яку він знає, до якої він може звернутися в будь-який момент із запитанням, за допомогою і отримати їх.

 

– А як взагалі проходить у районі виборча кампанія?

 

– У цілому, згідно з чинним законодавством вона нетривала, що не може нас не радувати, і в районі вона проходить більш-менш нормально. Звичайно, є активність певних політичних сил та кандидатів, які хочуть заявити про себе, але мені не подобається, що під гаслом "змінити систему" обклеюють агітаційними матеріалами стовпи, під’їзди та будівлі житлових будинків, псують зовнішній вигляд Балаклії. А в цілому, я вважаю по району все проходить толерантно, нормально і в межах чинного законодавства, грубих порушень немає.

 

– Степане Івановичу, а як проходить цьогорічна виборча кампанія по висуванню сільських, селищних, міського голів? Тобто, яка ситуація в сільській місцевості?

 

– У переважній більшості сільських, селищних рад все проходить спокійно, у звичайному руслі. У голів, які активно і наполегливо працювали й протягом своєї каденції сумлінно виконували свої професійні обов’язки, навіть немає опонентів. Адже там люди розуміють, що голова знаходиться на своєму місці, опікується проблемами територіальної громади та конкретними проблемами людей, і в цих радах проблем немає. Але є й винятки, коли за період своєї каденції діючий голова не зміг виконати взяті на себе зобов’язання, посилаючись на те, що в бюджеті немає коштів, немає можливостей або йому щось заважало вирішувати нагальні для територіальної громади питання. У той же час, коли він знаходить кошти на виборчу кампанію і проводить посилену агітацію та антиагітацію, я вважаю, що це не зовсім чесно по відношенню до своїх людей, до своїх виборців. Але, повторюся, це не система, це стосується тільки однієї ради, і я вважаю, що люди самі зрозуміють, про що йде мова, і дадуть оцінку цим діям. А в цілому все проходить нормально, стабільно, як завжди в Балаклійському районі. 

     

– У ситуації, яка є в країні, важливо сьогодні забезпечити, насамперед, безпеку і, зокрема, у проведенні виборів.

 

– Так, безумовно, безпеку буде забезпечено. Наразі районний від-діл міліції переходить на посилений режим роботи, додатково залучаються ресурси з області, ми беремо під охорону всі виборчі дільниці. Отож, громадський порядок забезпечимо.

 

– Дякуємо за розмову.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь