line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми не допустимо протизаконних дій. С.Масельський

simЗ проханням прокоментувати ситуацію з земельним питанням кореспонденти районних ЗМІ звернулися до голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 – Степане Івановичу, минулої п’ятниці на сесії районної ради було прийнято звернення до обласної державної адміністрації, обласної прокуратури, обласного управління Міністерства внутрішніх справ щодо земельних відносин. Прокоментуйте, будь ласка, цю ситуацію.

 

– Я був ініціатором цього звернення, адже мене не може не турбувати ситуація, яка сьогодні складається на території Балаклійського району. Зараз, коли в господарствах склалися стабільні взаємовідносини з орендарями, заключені та зареєстровані договори, з інших районів заїжджають представники великих агрохолдингів і обіцяють людям золоті гори, підвищені розміри оренди. Цього допустити не можна. Адже ми всі розуміємо, що вони говорять неправду, бо всі сільгосппідприємства працюють на одному ринку та в одних умовах. По-друге, на законних підставах розірвати вже заключені та зареєстровані договори неможливо, тобто передбачається, що тут будуть задіяні механізми, які не відповідають чинному законодавству.

 

Нині усі наші господарства працюють стабільно, сплачують податки, заробітну плату, створені робочі місця, розвивають тваринництво. І якщо сьогодні вони втратять землю, то під загрозою опиниться, в першу чергу, благополуччя людей. Адже не буде робочих місць, не буде заробітної плати, відразу погіршиться фінансове становище родин. Сьогодні кожен пайовик може звернутися за допомогою до керівника господарства і отримати її. Також не буде надходжень до бюджету. Крім того, сьогодні всі наші господарства надають допомогу громадам у вирішенні проблемних питань, допомагають громадам розвиватися.

 

А підприємство, яке за паї пропонує людям усілякі блага, в районі не зареєстроване, і невідомо куди людям звертатися, якщо виникне проблема. Ними не буде надаватися допомога соціальній інфраструктурі громад – школам, дитячим садкам, фельдшерсько-акушерським пунктам, амбулаторіям. Ми всіма законними методами будемо протидіяти таким випадкам з боку цих структур, тому що це не в інтересах району, не в інтересах жителів і, в тому числі, не в інтересах самих пайовиків. Це сьогодні велика омана, і я хочу, щоб люди не велися на неї і спочатку сім разів подумали, вирішуючи віддати свій пай невідомо кому, безпідставно віддаючи свої паспортні дані, у тому числі, й ідентифікаційний код, оригінали документів. І невідомо, як будуть використані ці документи. Тому я закликаю всіх пайовиків дуже відповідально поставитися до цього питання.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь