line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Важливі питання життєдіяльності району було розглянуто під час розширеної апаратної наради

Важливі питання  життєдіяльності району було розглянуто  під час розширеної апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Степан Масельський з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. 

 

Зокрема обговорено питання щодо забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів та ефективного використання бюджетних коштів. Степаном Івановичем було наголошено на необхідності проведення аналізу надходжень акцизного податку з продажу нафтопродуктів та вжиття заходів щодо збільшення суми їх надходження.

Також в ході апаратної наради обговорювалось питання недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней на територію Балаклійського району. Головою райдержадміністрації Масельським С.І. надано доручення про проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації з метою розглянуди питання щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

Порушувалось питання щодо роботи закладів культури та організації культурного життя в населених пунктах району. Питання діяльності закладів культури на селі сьогодні – серед пріоритетів у роботі органів державної влади, зазначив керівник району. В багатьох сільських населених пунктах клубні заклади залишаються єдиними осередками, що задовольняють культурно – дозвільні потреби сільського населення. Тому необхідно активізувати діяльність зазначених закладів, використовуючи нові форми і методи культурного обслуговування жителів сіл.

Також головою РДА було приділено увагу питанням оформлення населенням субсидії, проведенню ремонтних робіт в закладах охорони здоров’я та благоустрою в населених пунктах району.

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА. дані відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь