line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Повернемо радість дитинства

Дев’ять років поспіль в Балаклійському районі функціонує центр соціально-психологічної реабілітації дітей. В закладі перебувають діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, позбавлені батьківського піклування, які потребують допомоги кваліфікованих фахівців. Розташований центр у селі Шевелівка, у двоповерховій просторій будівлі. Затишок, спокій, тепло, мальовнича природа сприяють успішному процесу реабілітації.

 

Колектив закладу всі свої зусилля спрямовує на те, щоб діти почувалися ніби в родинному колі. Дотримання режиму дня, раціональне п’ятиразове харчування, виконання санітарно-гігієнічних норм є в центрі обов’язковим.

 

Ретельно планується цікаве та змістовне дозвілля: виховні заходи, святкові концерти, тематичні заняття, екскурсії, ігри, спортивні змагання, заняття з психологом, тренінги, перегляд мультфільмів тощо. А нещодавно на гостину до дітлахів завітали представники однієї з громадських організацій Харкова «Аллатіа». Вони не тільки привезли гостинці, а й провели з дітьми чудовий майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок та орігамі. Вихованці закладу були в захваті від зробленого власними руками.

 

Улітку, під час шкільних канікул, наш центр гостинно запрошував дітлахів Балаклійщини відпочити та оздоровитися. З настанням холодів ми запрошуємо до себе дітей, які потребують допомоги.

 

Звертаємося до всіх небайдужих до долі дітей. Якщо в сім’ї виникли складні проблеми, обсіли хронічні нестатки, служба в справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації та наш заклад завжди готові прийти вам на допомогу. Перебуваючи в центрі, ваша дитина буде знаходитись під цілодобовим наглядом вихователів та медперсоналу. Ми допоможемо відчути їй радість дитинства, утвердитись у позитивних почуттях, оздоровитися.  

 

З питань влаштування до центру потрібно звертатися до служби в справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації по тел. 5-44-85, 2-91-14.

 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь