line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тільки ОСББ може бути ефективним споживачем комунальних послуг

Заступник голови Харківської ОДА Євгеній Шахненко в режимі відеоконференції провів селекторну нараду, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський. В ході селектору обговорено хід створення в Харківській області об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

В Балаклійському районі налічується 37 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, у тому числі: 15 в Балаклії, 5 у Пришибі, 4 в Савинцях, по 3 в Петрівську та П’ятигірську, 2 в Міловій та по 1 в Андріївці, Борщівці, Гусарівці, Протопопівці та Шевелівці.

 

Дані об’єднання обслуговують 40 житлових багатоквартирних будинків загальною площею 55,593 тис. кв. м.

 

У 2015 році вже створено 3 ОСББ: в м. Балаклія по вул. Гагаріна, 17 та смт Савинці по вул. Молодіжній,10 і Північній, 4.

 

Як зазначив Євгеній Шахненко, кількість ОСББ в регіоні не відповідає сучасній державній політиці у сфері ЖКГ.

 

"Протягом останніх кількох років увага цьому питанню практично не приділялася. Особливо погано в цьому напрямку працює Харків. Якщо в області ОСББ становлять близько 20% багатоквартирного житлового фонду, то в Харкові це близько 4%, - зазначив заступник голови ХОДА. - Тому сьогодні керівник області Ігор Райнін ставить перед нами чіткі завдання щодо активізації цієї роботи. Наша головна мета - сформувати якісного власника житла та споживача комунальних послуг, який зможе самостійно створити для себе комфортні умови проживання. Тільки такий власник зможе реалізувати політику енергозбереження та зменшення тарифів".

 

За словами Євгенія Дем’яновича, в області триватиме роз'яснювальна робота, щоб до кінця року показники по створенню ОСББ покращилися.

 

"Безумовно, ми нікого не будемо примушувати об'єднуватися в ОСББ. Люди повинні самі усвідомити, що це єдиний правильний шлях. Завдання органів влади сьогодні - пояснити мешканцям регіону всі переваги ОСББ і зацікавити їх у добровільному створенні об'єднань", - підкреслив Євгеній Шахненко.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь